Přejít na hlavní obsah
Gucci Guilty Pour Femme Love Edition 2021 parfémovaná voda pro ženy
Gucci Guilty Pour Femme Love Edition 2021 parfémovaná voda pro ženy
Gucci Guilty Pour Femme Love Edition 2021 parfémovaná voda pro ženy
Hlava
bergamot, růžový pepř, mandarinka
Srdce
šeřík, fialka, geránium
Základ
pačuli, ambra
Druh vůněkvětinová

Oslava svobody a nekonvenční lásky, to je parfémovaná voda Gucci Guilty Pour Femme Love Edition 2021. Nechte se unést citrusovými tóny evokujícími ducha bezstarostné a svobodné lásky společně s kontrastními tóny šeříku a fialky, které spolu tvoří vyladěné a neotřelé květinové spojení.

  • květinová vůně pro ženy
  • limitovaná edice vůně Gucci Guilty Pour Femme
  • uvedena na trh v roce 2021

Složení vůně
Parfémovaná voda Gucci Guilty Pour Femme dává zpočátku vyniknout citrusovým tónům kyperského ovoce mandora snoubícími se s osvěžujícími akordy bergamotu a pikantním růžovým pepřem. Úvodní tóny poodstoupí, aby se slova ujala jemná vůně šeříku v kontrastu s vůní fialek a geraniového oleje a společně tak dala vyniknout osobité květinové kompozici. Základ pak dohraje intenzivní vonnou skladbu kombinující hřejivé a zemité aroma listů pačuli společně s teplými tóny ambry.

Příběh vůně
Vůně Gucci Guilty Pour Femme Love Edition 2021 je věnována lásce a všem jejím podobám. Odkazuje k milencům, kteří žijí zcela bez rolí a pravidel stanovených společností. Dámská parfémovaná voda je ukryta ve flakonu v barvě slonovinové kosti, kde na zadní straně naleznete poetické poselství lásky – „Nejsme spolu, ale měli bychom být“. Toto poselství pak čeká na dokončení, na toho druhého – jako milenci spojeni pod hvězdami a odkazuje tak na stejnojmennou pánskou toaletní vodu s obdobným poselstvím – „Měli bychom být spolu, ale nejsme“.

GucciGuilty Pour Femme Love Edition 2021 parfémovaná voda pro ženy

21×
90 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: GUC05396