GucciGuilty Absolute Pour Femme parfémovaná voda pro ženy

26×
Gucci Guilty Absolute Pour Femme parfémovaná voda pro ženy
Gucci Guilty Absolute Pour Femme parfémovaná voda pro ženy
90 ml
1 755

Kód: GUC3282 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 29. 9. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 29. 9. 2021

Popis Gucci Guilty Absolute Pour Femme
Složení

Nebojte se propadnout svým nejtajnějším touhám. Dámská parfémovaná voda Gucci Guilty Absolute Pour Femme je navržena na míru pro sebejistou ženu, která žije přítomným okamžikem a neohlíží se zpět. Nenechávejte se svazovat pravidly a oddejte se i vy smyslné vůni!

  • ovocná chypre vůně
  • pro moderní sebevědomou ženu
  • vhodná pro každodenní nošení po celý rok

Složení vůně
Speciální kompozice této vůně byla navržena tak, aby zůstala na kůži neměnná od první aplikace až do závěru dne. Jako první vstupují do hry citrusové tóny bergamotu, šťavnaté ostružiny a překvapivě nasládlý růžový pepř. Poté se dostávají do popředí květinové akordy bulharské růže, cypřišové jehličí a speciální dřevitá složka GoldenWood®, která vůni propůjčuje hřejivost a hloubku. Působivý závěr patří lehce kořeněné ambře a pačuli.

Příběh vůně
Guilty Absolute Pour Femme vznikla společně se svým pánským protějškem Guilty Absolute jako vyjádření moderního nespoutaného ducha ženy a muže, kteří se neohlížejí zpět a žijí přítomným okamžikem bez jakýchkoliv svazujících pravidel. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018 díky speciální kolaboraci kreativního ředitele Gucci Alessandra Micheleho a parfémářského mistra Alberta Morillase.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růžový pepř, bergamot, ostružiny
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
cypřiš, bulharská růže, dřevité tóny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pačuli, ambra
Druh vůně
ovocná, chypre

Napsali jsme o Gucci Guilty Absolute Pour Femme
Články

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Guilty Absolute Pour Femme25