Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenialimitovaná edice

1×
Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia limitovaná edice
Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia limitovaná edice
50 ml

Kód: GUC03459 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia

Toaletní voda Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia je oslavou jedinečné krásy ženy, její elegance a přirozené lehkosti, se kterou zvládá všechny výzvy ve svém životě.

  • svěží květinově-ovocná vůně
  • pro elegantní svobodomyslnou ženu
  • vhodná na denní nošení, především v teplém počasí

Složení vůně:
Úvod je svěží a zároveň nasládlou kombinací zralé hrušky a lahodných červených lesních plodů. Po chvíli se ve vůni projeví vysoce elegantní květinové srdce tvořené bílou gardénií ve spojení s plumérií. Celková kompozice je podpořena základem z pačuli, díky níž je vůně velmi svůdná a ženská.

Příběh vůně:
Gorgeous Gardenia je jednou z pěti vůní z kolekce Garden Collection z roku 2012. Tato řada je vystavěna okolo pěti květů, jež se objevily na legendárním květovaném hedvábném šátku Flora, který navrhl Vittorio Accornero v roce 1966 pro monackou kněžnu Grace Kelly. Něžný květ bílé gardénie je jedním z nich.

Složení

Hlava
červené bobule, hruška
Srdce
gardénie, plumérie
Základ
pačuli
Druh vůně
květinová, ovocná

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Flora by Gucci – Gorgeous Gardenia

5.0
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem