Gucci Flora Gorgeous Gardenia toaletní voda pro ženy

9×
Gucci Flora Gorgeous Gardenia toaletní voda pro ženy
Gucci Flora Gorgeous Gardenia toaletní voda pro ženy
Akce
50 ml
1 213

Kód: GUC0180 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Gucci Flora Gorgeous Gardenia
Složení

Jedinečnou krásu žen, jejich eleganci a přirozenou lehkost oslavuje toaletní voda Gucci Flora Gorgeous Gardenia. Vzdává jim hold za všechny životní výzvy, které zvládají – to vše prostřednictvím tónů lahodného červeného ovoce a omamné vůni bílých kvítků gardénie na smyslně dřevitém pozadí.

  • svěží květinovo-ovocná vůně
  • pro elegantní svobodomyslnou ženu
  • vhodná na denní nošení, především v teplém počasí

Složení vůně
Úvod je svěží a zároveň nasládlou kombinací zralé hrušky a lahodných červených lesních plodů. Po chvíli se ve vůni projeví vysoce elegantní květinové srdce tvořené bílou gardénií ve spojení s plumérií. Celková kompozice je podpořena základem z pačuli, díky níž je vůně velmi svůdná a ženská.

Příběh vůně
Vůně Gucci Gorgeous Gardenia je součástí kolekce Garden Collection z roku 2012. Tato řada je vystavěna okolo pěti květů, jež se objevily na legendárním květovaném hedvábném šátku Flora, který navrhl Vittorio Accornero v roce 1966 pro monackou kněžnu Grace Kelly. Něžný květ bílé gardénie je jedním z nich.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
červené bobule, hruška
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
plumérie, gardénie
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pačuli
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Flora Gorgeous Gardenia9