Gucci Eye Infinite Length Mascara řasenka pro prodloužení řas

Gucci Eye Infinite Length Mascara řasenka pro prodloužení řas
Gucci Eye Infinite Length Mascara řasenka pro prodloužení řas
odstín 030 Midnight Blue 7 ml

Kód: GUC2340 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Gucci Eye Infinite Length Mascara
Vlastnosti

Řasenka pro prodloužení řad Gucci Eye dokáže díky mimořádné technologii kartáčku dokonale zvýraznit každou řasu a prodloužit jejich objem. Její lehké složení vytváří objem řas a konstrukce kartáčku zajišťuje úchvatné prodloužení. Zdůrazněte své oči a udělejte dojem na své okolí.

Vlastnosti:

  • prodlouží řasy
  • dodá objem
  • vydrží dlouho a nerozmazává se
  • vhodná i pro citlivé oči
  • velmi rychle schne
  • má inovativní kartáček

Jak aplikovat:
Pomocí kartáčku aplikujte na řasy horního i dolního víčka od kořínků ke konečkům.

Vlastnosti

Odstín
hnědý
Typ řasenky
prodlužující

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Eye Infinite Length Mascara