Gucci Eau de Parfum IIparfémovaná voda pro ženy

5×
Gucci Eau de Parfum II parfémovaná voda pro ženy
Gucci Eau de Parfum II parfémovaná voda pro ženy
30 ml
1 950

Kód: GUC0062 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis parfému Gucci Eau de Parfum II
Složení

Parfémovaná voda Eau de Parfum II od značky Gucci je stvořená pro všechny energické ženy, které milují život a vychutnávají si ho plnými doušky. Tato jiskřivá a osvěžující vůně vás nabije novým elánem a pocitem čiré radosti a štěstí.

  • hravá ovocně-květinová vůně
  • pro elegantní mladistvou ženu
  • ideální na den, především v teplých měsících

Složení vůně:
Úvod vůně je sladce šťavnatý – mísí se v něm akordy červeného a černého rybízu, mandarinky, nahořklého pomeranče a kasie. Po chvíli se před vámi rozvine srdce tvořené neodolatelnými ostružinami, které jsou harmonicky doplněné o květinový buket z něžných pivoněk, konvalinek, jasmínu, frézií a drobných fialek. Celá kompozice je podpořena základem ze smyslného pižma, heliotropů a cedrového dřeva, díky nimž je vůně smyslně ženská a podmanivá.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
černý rybíz, červený rybíz, mandarinka, hořký pomeranč, kasie
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
frézie, pivoňka, fialka, konvalinka, jasmín, ostružiny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr, pižmo, otočník
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Eau de Parfum II