Gucci Gucci by Gucci Pour Homme

voda po holení pro muže 90 ml

1×
Gucci Gucci by Gucci Pour Homme voda po holení pro muže 90 ml
Gucci Gucci by Gucci Pour Homme voda po holení pro muže 90 ml
90 ml

Kód: GUC0155 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Gucci Gucci by Gucci Pour Homme
90 ml

Popis parfému Gucci Gucci by Gucci Pour Homme

Voda po holení pro muže Gucci pour Homme výborně doplňuje toaletní vodu ze stejné řady. Chladí podrážděnou pleť po holení a redukuje začervenání. Neštípe, vyživuje a zanechává kůži krásně vláčnou a plnou svěže elegantní vůní, která je jako stvořená pro muže milujícího luxus a smyslnou vášeň.

O značce Gucci

Progresivní, inovativní a směr udávající – značka Gucci formuje svět módy již téměř sto let. Její moderní a eklektické výrobky představují vrchol italského řemeslného umění a jsou nepřekonatelné svou kvalitou a důrazem na detail.

Na počátku všeho stál v roce 1921 nenápadný muž Guccio Gucci, který si založil dílnu na zpracování kůže. Zřejmě ho tehdy vůbec nenapadlo, že dal právě jméno módní legendě, která jednou dobude svět.

Dnes značka Gucci nezáří pouze na přehlídkových molech, své kolekce rozšířila o další módní doplňky a také kosmetiku a parfémy. Mezi ty nejznámější patří určitě aromatická vůně pro muže Gucci Guilty nebo romantická květinová vůně pro ženy Gucci Bloom.

Podle vize aktuálního tvůrčího ředitele Alessandra Micheleho značka Gucci nově definovala luxus pro 21. století a upevnila svou pozici jednoho z nejžádanějších módních domů na světě.

Recenze Gucci Gucci by Gucci Pour Homme

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu