Přejít na hlavní obsah
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori parfémovaná voda pro ženy
Praktická velikost vhodná na cesty.
Cestovní balení
Hlava
tuberóza
Srdce
jasmín, růže
Základ
kořen kosatce, čínský zimolez
Druh vůněkvětinová

Nemusíte být vášnivou čtenářkou, abyste zcela propadla nové kapitole Bloom, kterou napsal Gucci svou opojnou vonnou literou. Parfémovaná voda Gucci Bloom Ambrosia di Fiori vás provede magickým příběhem, v němž vystupují i řečtí bohové.

  • čistá, květinová a elegantní vůně
  • intenzivní varianta ikonické Gucci Bloom
  • první flakon linie Bloom v jiném než růžovém flakonu

Složení vůně
Omámit vaše smysly se bude od prvního okamžiku intenzivně pokoušet celý květinový pugét. Jako první vystoupí do popředí nasládlá a opojná tuberóza, následována podmanivým jasmínem a damašskou růží. Základ vůně je postaven na akordech, kterým dominuje čínský zimolez, který činí z vůně zcela neodolatelnou záležitost.

Příběh vůně
Ambrózii najdete nejen v názvu této vůně, ale také v řecké mytologii, kde se o ní mluví jako o nápoji bohů, který jim dával nesmrtelnost. Nejen samotné slovo, ale i kouzlo, které kolem sebe vyzařuje, se projevuje v této elegantní ženské vůni.

Myšlenka, s níž vznikla linie Gucci Bloom, se dá popsat jako oslava rozmanitých projevů moderní ženskosti. V jejím souladu vznikla i Gucci Bloom Ambrosia di Fiori a jedná se o intenzivnější variantu ikonické Gucci Bloom. Větší bohatost se projevuje také ve flakonu zbarveném do smyslně rudého odstínu burgundy.

GucciBloom Ambrosia di Fiori parfémovaná voda pro ženy

20×
30 ml
1 257

Skladem | 4 190,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: GUC05081
1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Dárek pro vás
Nakupujte v pohodě v naší appce a užijte si DOPRAVU ZDARMA na VŠE.
Nakupujte v pohodě v naší appce a užijte si DOPRAVU ZDARMA na VŠE.
Zásilkovna
pondělí 4. 12. 2023
Osobní odběr
Již zítra neděle 3. 12. 2023