Grown Alchemist Hand & Body

kosmetická sada I.

Grown Alchemist Hand & Body kosmetická sada I.
Grown Alchemist Hand & Body kosmetická sada I.
Grown Alchemist Hand & Body kosmetická sada I.
kosmetická sada I.

Kód: GWA0034 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: Hand & Body jemné tekuté mýdlo na ruce 500 ml + krém na ruce 500 ml

Grown Alchemist Hand & Body
kosmetická sada I.

Popis kosmetiky Grown Alchemist Hand & Body

Sada jemného tekutého mýdla a krému na ruce Grown Alchemist Hand & Body Alchemist Twin Set nabízí luxusní péči o pokožku rukou.

Grown Alchemist Hand Wash
Jemné tekuté mýdlo na ruce se sladkým pomerančem, cedrovým dřevem a šalvějí důkladně zbavuje pokožku všech nečistot a zanechává ji svěží, jemnou a lehce provoněnou povzbudivým aroma.

Grown Alchemist Hand Cream
Krém na ruce s vanilkou a pomerančovou kůrou intenzivně pečuje o namáhanou pokožku rukou i nehty. Kůži zanechává zklidněnou, vláčnou a příjemně jemnou na dotek a současně uvolňuje smysly lahodnou vůní vanilky.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada

O značce Grown Alchemist

Australská kosmetická značka Grown Alchemist je novou generací organické péče o celé tělo. Její filozofie je založena na přírodních technologiích a převratném pojetí tradičního přístupu k péči o pleť a pokožku. Grown Alchemist tak zaručuje skutečnou kvalitu svých přípravků bez použití škodlivých chemikálií.

Pro formulaci svých kosmetických produktů používá Grown Alchemist certifikované organické rostlinné ingredience. Spoléhá se především na sílu aktivních látek podporujících produkci kolagenu a elastinu, přírodních antioxidantů a kyseliny hyaluronové.

Grown Alchemist nabízí nejlepší výsledky při obnově vaší krásy maximálně přirozeným způsobem.