Přejít na hlavní obsah
GreenFood Nutrition Vegan Protein Oat Mash ovesná kaše s proteinem
GreenFood Nutrition Vegan Protein Oat Mash ovesná kaše s proteinem
Neobsahuje žádné ingredience živočišného původu.
Vegan
Formaprášek
Alergenyneobsahuje alergeny
Alergeny – obsahuje stopyneobsahuje stopy alergenů
Druh proteinuhrachový
Podíl bílkovinnad 20 % bílkovin
Příchuťčokoláda
Specifika a omezenívegan, bez laktózy, bez lepku

GreenFood Nutrition Vegan Proteinová kaše ovesná je hotová instantní směs s nízkým obsahem cukru a vysokým obsahem proteinu (28 %) určená pro přípravu chutné kaše, která je vyrobena z prvotřídních evropských surovin. Proteinová kaše je založena na dvou proteinových zdrojích - hrachovém a dýňovém proteinu, které se dokonale doplňují, Nutrizu a komplexních sacharidech z ovesných vloček s nízkým glykemickým indexem a pomalým uvolňováním energie. Kaše je slazena přírodním sladidlem s nízkým glykemickým indexem - erythritolem.

Instantní, drcené ovesné bezlepkové vločky jsou dováženy z Anglie. Jsou vyrobeny ze speciální odrůdy ovsa, která vychází z původní anglické bezlepkové odrůdy, známé tisíce let, která má sice nižší výnosy, ale vyznačuje se jemnou chutí a výbornou stravitelností. Pokrmy připravené z těchto vloček mají velmi jemnou a krémovou konzistenci, proto je často a s oblibou používají i lidé, kteří netrpí alergií na lepek.

Nutriz je patentovaná, stabilizovaná směs sušeného rýžového sirupu, rýžového škrobu a rýžové mouky. Nutriz má certifikaci HALAL, KOSHER. Je vhodný pro vegetariány, vegany, osoby trpící laktózovou intolerancí, celiakií, alergiky.

Erythritol je vyráběn fermentací glukózy = 100% přírodní sladidlo. Má glykemický index je 0, proto neovlivňuje hladinu cukru v krvi. Jeho obsah ve stravě je spojen s řadou funkcí jako podpora správné funkce trávicího traktu. Jeho hlavní účinky v trávicím traktu jsou prebiotické působení. Nepůsobí projímavě, nezpůsobuje zubní kaz. Je vhodný pro diabetiky, vegetariány, vegany, celiaky i k redukci tělesné hmotnosti.

Vegan proteinová kaše vás zasytí na delší dobu a zároveň pomáhají krotit chutě na sladké v pozdních odpoledních hodinách. Živiny v proteinových kaších jsou v optimálním poměru bez nežádoucího vysokého obsahu tuků, který je mnohdy součástí Low Sugar potravin.

Vlastnosti:

  •  zasytí na delší dobu
  • pomáhá krotit chutě na sladké 
  • vhodné pro vegetariány, vegany, osoby trpící laktózovou intolerancí, celiakií, alergiky
  • lahodná chuť
Způsob přípravy/užití (dávkování):

  • Množství vody nebo mléka přizpůsobte požadované hustotě.

GreenFood NutritionVegan Protein Oat Mash ovesná kaše s proteinem

Nové
274
Výhodněji o 18%
příchuť Chocolate 500 g
222

Více než 5 ks skladem | 44,40 / 100 g, vč. DPH | Kód: GFN00363
1
U Vás poštou
pondělí 17. 6. 2024
Osobní odběr
neděle 16. 6. 2024