Skip to main content

GoshGrab & Go paletka na obličej a oči

Gosh Grab & Go paletka na obličej a oči
Gosh Grab & Go paletka na obličej a oči
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
399

Ušetříte 7%
odstín 002 Dawn To Dusk
369

  • Gosh Grab & Go paletka na obličej a oči
  • Gosh Grab & Go paletka na obličej a oči
Skladem | Kód: GSH01863
1
Zásilkovna
pondělí 31. 1. 2022
Osobní odběr
neděle 30. 1. 2022

Paletka pro líčení očí Gosh Grab & Go vám otevře možnosti vytváření těch nejúžasnějších variací očního make-upu.

Vlastnosti:

  • umožňuje velmi rozmanité líčení
  • pudrová textura
  • třpytivý i matný efekt
  • dobře kombinovatelné barvy

Jak používat:
Nanášejte na oční víčka přiloženým aplikátorem nebo konečky prstů. Tmavší odstíny nanášejte na prohlubně ve tváři a rozjasňovač na místa, která chcete zdůraznit.

Vlastnosti

Odstín
hnědý, zlatý, nude

Severská kvalita, inovativní nápady a minimalistický design – to je dánská značka Gosh. Čerpá inspiraci z nejnovějších trendů i z každodenního života, zakládá si na použití kvalitních surovin a v jejím portfoliu najdete vše potřebné pro dokonalé líčení.

Historie značky Gosh se začala psát v Kodani roku 1945. Její zakladatel Einer Tjellsenom se zpočátku věnoval prodeji farmak, ale později zákazníkům začal nabízet i dekorativní kosmetiku Gosh. Kosmetika této dánské značky představuje spojení nekompromisní kvality, kreativity a přijatelné ceny. Řada jejích produktů je veganských.

V portfoliu značky Gosh najdete dekorativní kosmetiku, parfémy i vlasovou péči. Mezi nejoblíbenější produkty Gosh patří řasenka Gosh Catchy Eyes či Gosh řasenka Rebel Eyes, jež dokonale zvýrazní vaše řasy, dlouhotrvající Gosh make-up X-ceptional, přirozený Gosh BB cream nebo Gosh rtěnka Luxury Rose Lips. Za zmínku stojí také Gosh sérum na řasy  Growth Serum či podkladová báze Gosh Primer Plus +.