Gosh Contour'n Strobe

konturovací a rozjasňující paleta

Gosh Contour'n Strobe konturovací a rozjasňující paleta
Gosh Contour'n Strobe konturovací a rozjasňující paleta
Gosh Contour'n Strobe konturovací a rozjasňující paleta
odstín 001 Light 15 g
443

Kód: GSH1387 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra pondělí 19. 11. 2018
Gosh Contour'n Strobe
odstín 001 Light 15 g | 443

Popis kosmetiky Gosh Contour'n Strobe

Paletka na konturování obličeje Gosh Contour'n Strobe zvýrazní rysy vašeho obličeje a zajistí okouzlující a profesionálně vypadající make-up.

Vlastnosti:

  • zvýrazňuje kontury obličeje
  • rozjasňovač, tvářenka a bronzer v jednom
  • má matný efekt
  • zvýrazňuje rysy obličeje
  • umožňuje kombinaci odstínů

Jak používat:
S pomocí vybraného aplikátoru vytvořte líčení dle svého vkusu.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Gosh

Historie dánské značky Gosh se začala psát v roce 1945. Její zakladatel Einer Tjellsenom se zpočátku věnoval prodeji farmak, ale později zákazníkům začal nabízet i dekorativní kosmetiku. Ta si rychle získala velkou oblibu. Značka Gosh si zakládá na tom, že na vývoji jejích produktů se podílí řada známých osobností - například úspěšná spisovatelka Caroline Fleming či návrhářka Isabel Kristensen. Značka Gosh se navíc může pochlubit opravdu širokým sortimentem. Kromě očních stínů, rtěnek, pudrů, řasenek a jiných dekorativních pomůcek ke zkrášlení, dodává na trh také povedené dámské i pánské parfémy, přípravky péče o vlasy a tělo a jiné.
Značka Gosh podle svých vlastních slov čerpá inspiraci z módního průmyslu a života. Používá jen ty nejvybranější suroviny a dohlíží na každý krok výrobního procesu. Neustále se snaží přicházet s novými nápady a inovacemi. Kosmetika Gosh představuje spojení nekompromisní kvality, kreativity a přijatelné ceny. Pokud se rozhodnete ji vyzkoušet, určitě nebudete zklamáni. Značka Gosh jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí vypadat dobře, ale nemají čas chodit do salonů krásy, milují líčení a touží podtrhnout svou jedinečnost a osobitost.