Goldwell StyleSign Texture

stylingová pasta

Goldwell StyleSign Texture stylingová pasta
Goldwell StyleSign Texture stylingová pasta
FullRebel 4 100 ml

Kód: GLW0253 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Goldwell StyleSign Texture
FullRebel 4 100 ml

Popis produktu Goldwell StyleSign Texture

Popis:
Speciální tekutá pasta Goldwell StyleSign Texture Full Rebel zajistí perfektní kontrolu vašeho účesu po celý den. Tento výjimečný stylingový přípravek v sobě kombinuje lehkost tekutiny s kontrolou pasty. Pasta StyleSign Texture Full Rebel má nezatěžující složení a dodává vlasům energický vzhled. Tekutá pasta zároveň chrání barvu a na vlasech působí přirozeně. Dodejte vašemu účesu ten správný tvar bez zatížení s unikátní tekutou pastou Goldwell StyleSign Texture Full Rebel!

Účinky:

  • pomáhá tvarovat účes
  • fixuje vlasy
  • chrání barvu
  • nezatěžuje vlasy

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů, jemné vlasy.

Jak aplikovat:
Malé množství pasty vpracujte do vlhkých nebo suchých vlasů. Vytvarujte účes, nechejte zaschnout.

Vlastnosti

Konzistence
fluid, pasta
Účinek
větší objem vlasů

O značce Goldwell

Profesionální vlasová kosmetika Goldwell proměňuje všechna přání kadeřníků a jejich klientů v realitu. Od roku 1948 nabízí značka Goldwell komplexní vlasovou péči a přípravky pro styling v profesionální kvalitě a známá je také průlomovými inovacemi v kadeřnických salónech.

Široké produktové portfolio, kvalitní školicí programy a odborné znalosti dělají ze značky Goldwell špičku ve svém oboru. Každoročně představuje nové kolekce a udává nejaktuálnější vlasové a módní trendy inspirované světovými stylisty.

Všechny produkty Goldwell nechávají vyniknout práci zručných kadeřníků po celém světě. Pomohou ale i v běžné péči o vlasy v pohodlí domova, takže si pocit krásných vlasů jako ze salonu můžete snadno dopřát každý den. Ať už použijete šampon Goldwell pro zdraví a lesk vlasů, jeden ze stylingových přípravků nebo Goldwell barvu na vlasy, vždy dosáhnete perfektních výsledků.