Goldwell Sprühgoldlak na vlasy

Goldwell Sprühgold lak na vlasy
Goldwell Sprühgold lak na vlasy
300 ml

Kód: GLW0157 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Goldwell Sprühgold
Vlastnosti

Popis:
Profesionální lak na vlasy Goldwell Sprühgold zajistí celodenní zpevnění vašeho účesu bez známek zatížení! Lak Goldwell Sprühgold dodává vlasům flexibilitu a spolehlivou fixaci. Je mimořádně lehký a decentně parfémovaný. Výsledkem je dokonale zafixovaný účes s přirozeným vzhledem. Usnadněte si váš vlasový styling s profesionálními přípravky Goldwell!

Účinky:

  • zafixování účesu po celý den
  • dodává vlasům flexibilitu
  • nezatěžuje vlasy
  • lze snadno vyčesat

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Lak nastříkejte na vlasy z cca 30 centimetrové vzdálenosti. Vhodné pro finální úpravu účesu.

Vlastnosti

Účinek
fixace

O značce Goldwell

Profesionální vlasová kosmetika Goldwell proměňuje všechna přání kadeřníků a jejich klientů v realitu. Od roku 1948 nabízí značka Goldwell komplexní vlasovou péči a přípravky pro styling v profesionální kvalitě a známá je také průlomovými inovacemi v kadeřnických salónech.

Široké produktové portfolio, kvalitní školicí programy a odborné znalosti dělají ze značky Goldwell špičku ve svém oboru. Každoročně představuje nové kolekce a udává nejaktuálnější vlasové a módní trendy inspirované světovými stylisty.

Všechny produkty Goldwell nechávají vyniknout práci zručných kadeřníků po celém světě. Pomohou ale i v běžné péči o vlasy v pohodlí domova, takže si pocit krásných vlasů jako ze salonu můžete snadno dopřát každý den. Ať už použijete šampon Goldwell pro zdraví a lesk vlasů, jeden ze stylingových přípravků nebo Goldwell barvu na vlasy, vždy dosáhnete perfektních výsledků.

Recenze Goldwell Sprühgold