Goldwell Dualsenses Color

kúra pro barvené vlasy

Goldwell Dualsenses Color kúra pro barvené vlasy
Goldwell Dualsenses Color kúra pro barvené vlasy
12x18 ml

Kód: GLW0032 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Goldwell Dualsenses Color
12x18 ml

Popis produktu Goldwell Dualsenses Color

Popis:
Bezoplachová kúra Goldwell Dualsenses Color  je speciálně určená pro hloubkovou péči o barvené vlasy. Kúra Dualsenses Color  významně zvýší zářivost vaší barvy a zároveň o vlasy pečuje. Přípravek obsahuje speciálně vyvinutý Brilliance System s antioxidačním extraktem z granátového jablka a ochranným UV filtrem pro viditelně větší zářivost barvy. Nezatěžuje vlasy a dodává jim nadýchanost. Unikátní technologie Instant Microfluid Technology zajišťuje rychlou a rovnoměrnou distribuci účinných látek do vlasů. Výsledkem jsou dokonale vyživené vlasy s intenzivními barevnými odlesky. Pečujte o své barvené vlasy s mimořádně účinnou bezoplachovou kúrou Goldwell Dualsenses Color!

Účinky:

  • dodává barvě oslnivý blesk
  • prohlubuje intenzitu barvy
  • chrání vlasy před UV zářením
  • vyživuje vlasy bez zatížení
  • poskytuje vlasům tepelnou ochranu

Složení:

  • Technologfire Brilliance System s antioxidačním extraktem z granátového jablka – chrání barvu, dodává větší zářivost barevný odstínům
  • technologie Instant Microfluid Technology - zajišťuje rychlou a rovnoměrnou distribuci účinných látek do vlasů

Typ vlasů:
Vhodné pro barvené vlasy.

Jak aplikovat:
Přípravek naneste na vlhké, šamponem umyté vlasy. Neoplachujte!

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy

O značce Goldwell

Profesionální vlasová kosmetika Goldwell proměňuje všechna přání kadeřníků a jejich klientů v realitu. Od roku 1948 nabízí značka Goldwell komplexní vlasovou péči a přípravky pro styling v profesionální kvalitě a známá je také průlomovými inovacemi v kadeřnických salónech.

Široké produktové portfolio, kvalitní školicí programy a odborné znalosti dělají ze značky Goldwell špičku ve svém oboru. Každoročně představuje nové kolekce a udává nejaktuálnější vlasové a módní trendy inspirované světovými stylisty.

Všechny produkty Goldwell nechávají vyniknout práci zručných kadeřníků po celém světě. Pomohou ale i v běžné péči o vlasy v pohodlí domova, takže si pocit krásných vlasů jako ze salonu můžete snadno dopřát každý den. Ať už použijete šampon Goldwell pro zdraví a lesk vlasů, jeden ze stylingových přípravků nebo Goldwell barvu na vlasy, vždy dosáhnete perfektních výsledků.