Glade Only Love vonná svíčka

 • Glade Only Love vonná svíčka
 • Glade Only Love vonná svíčka 1
   více

  Varianty Glade Only Love

  • Glade Only Love vonná svíčka 120 g vonná svíčka 120 g  

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: BRS0960

  Nahoru

  Popis parfému Glade Only Love

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Glade Only Love je vonná svíčka, která do vaší domácnosti vnese příjemnou esenciální atmosféru. Pronikavá a lahodná příchuť vybraných tónů, s nimiž si vykouzlíte romantické a dech beroucí prostředí. Aroma, které slouží k pozvolnému uvolnění, odpočinku a náležité relaxaci.

  Vonná svíčka Glade Only Love si vás získá především svým esenciálním jádrem. To je tvořeno za přispění pomerančových květů a jasmínu. Směs originálních olejů, které jsou schopny hořet dlouhých 30 hodin. Během této doby vám bude poskytnuta dokonalá vzdušná atmosféra.

  Růžové zpracování skleněného obalu a vnitřní směsi je příkladem jemných a křehkých tónů, jež se vyluzují z vonné svíčky Glade Only Love. Získejte do své domácnosti nenápadnou, avšak velice vkusnou dekoraci, která vám mimo estetiky, zajistí také pronikavou vůni mnoha podob.

  Důležité upozornění

  Produkt pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Pokud je délka knotu větší jak 5 mm, zastřihněte jej. Ujistěte se, že svíčka/vosk je v dostatečné vzdálenosti od všech hořlavých materiálů nebo zdrojů tepla (TV, radiátory). S hořící svíčkou/voskem nepohybujte. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.

  Nahoru

  O značce Glade

  Glade je tím pravým pomocníkem k vytvoření dokonale útulné atmosféry u vás doma! Americká značka vznikla v roce 1956 a její výrobky se velmi brzy staly populární. Původně se společnost jmenovala Brise, v roce 2012 ji její vedení přejmenovalo na Glade. Cílem značky je dát vašemu každému momentu specifickou vůní, díky níž si budete vždy připadat uvolněně, pozitivně a harmonicky. Vyberte si z velkého množství vonných svíček, vosků, osvěžovačů a sprejů, díky kterým bude váš každodenní život mnohem příjemnější!

  Nahoru

  Glade Only Love recenze

  • pondělí 2. března 2015
   Edita

   svíčka voní hezky, ale velice jemně

  • pondělí 2. března 2015
   Edita

   svíčka voní hezky, ale velice jemně

  • sobota 28. února 2015
   Petr

   Hodně dobrý produkt

  Co si o Glade Only Love myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu