Glade Japanese Garden vonná svíčka

 • Glade Japanese Garden vonná svíčka
 • Glade Japanese Garden vonná svíčka 1
   více

  Varianty Glade Japanese Garden

  • Glade Japanese Garden vonná svíčka 120 g vonná svíčka 120 g  

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: BRS0961

   Hlídat dostupnost

  Nahoru

  Popis parfému Glade Japanese Garden

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Vonná svíčka Glade Japanese Garden je naplněním aromatických přání, která se nyní mohou stát skutečností. Intenzivní a příjemná kompozice, jež se může rozprostřít po celé vaší domácnosti. Relaxační nástroj pro vytvoření bezkonkurenční atmosféry, jíž se nebudete moci nabažit.

  Glade Japanese Garden je vonná svíčka, s níž do vašich vnitřních prostor proniknou prvky japonské zahrady. Květinové aroma s originálním nádechem několika vybraných prvků, v němž se budete cítit uvolněně a sebejistě. Esence vhodná pro jakékoliv společenské nebo domácí příležitosti.

  V japonském stylu je tvořen i samotný obal vonné svíčky Glade Japanese Garden, který je do žluta zbarvený a má na sobě symboly květin. Svíčku je možné zapalovat opakovaně. Celková doba hoření se pohybuje kolem třiceti hodin. Aromatická výzva, jíž byste neměli odmítat.

  Důležité upozornění

  Produkt pokládejte na dostatečně tepelně odolný povrch. Pokud je délka knotu větší jak 5 mm, zastřihněte jej. Ujistěte se, že svíčka/vosk je v dostatečné vzdálenosti od všech hořlavých materiálů nebo zdrojů tepla (TV, radiátory). S hořící svíčkou/voskem nepohybujte. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. U osob, které trpí přecitlivělostí na vůně, je nutné výrobek používat s opatrností.

  Nahoru

  O značce Glade

  Glade je tím pravým pomocníkem k vytvoření dokonale útulné atmosféry u vás doma! Americká značka vznikla v roce 1956 a její výrobky se velmi brzy staly populární. Původně se společnost jmenovala Brise, v roce 2012 ji její vedení přejmenovalo na Glade. Cílem značky je dát vašemu každému momentu specifickou vůní, díky níž si budete vždy připadat uvolněně, pozitivně a harmonicky. Vyberte si z velkého množství vonných svíček, vosků, osvěžovačů a sprejů, díky kterým bude váš každodenní život mnohem příjemnější!

  Nahoru

  Glade Japanese Garden recenze

  • pondělí 20. března 2017
   MJ

   Opravdu velmi silná vůně! I nezapálená provoní celý malý byt.

  • středa 4. března 2015
   Gina

   Moje oblíbená vůně od Glade. :) Takže za mě svíčku doporučuji.

  • úterý 17. února 2015
   Ivana

   jsem velmi spokojená, doporučuji

  Co si o Glade Japanese Garden myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu