Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush toaletní voda pro ženy

2×
Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush toaletní voda pro ženy
Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush toaletní voda pro ženy
75 ml
1 635

Kód: GIV05524 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra středa 21. 4. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush
Složení

Nejprve je delikátní, poté překvapí svou drzostí… a nakonec je z ní láska na první pohled. Radostná toaletní voda pro ženy Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush, plná svobody a spontánnosti, je stejně nepředvídatelná, jako neohrožená hrdinka a zároveň tak úchvatná, jako nádherný růžový pugét květin.

  • radostná květinová vůně s pivoňkami a růžemi
  • uvedena na trh roku 2018
  • ideální i do teplejších dnů

Složení vůně
Hlavní roli v této radostné vůni hrají něžné pivoňky a romantické růže, svázané do nádherného pugétu. Květinové tóny doplňuje netradiční, kontrastní ingredience v podobě kakaových bobů, jež dodávají vůni hořkosladký nádech. A nechybí ani podmanivé pižmo, které dodává vůni hloubku.

Příběh vůně
Vůně byla uvedena na trh roku 2018. Za její vonnou kompozicí stojí parfémář Dominique Ropion. Elegantní růžový flakon perfektně odráží charakter vůně.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pivoňka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kakaový bob, pižmo
Druh vůně
květinová, pižmová

O značce Givenchy

Luxusní módní kousky, kvalitní kosmetika a nádherné vůně. To je francouzská značka Givenchy, která více než 60 let vzdává hold módě a kráse. Vyzývá zákazníky, aby si našli svůj vlastní, nezapomenutelný styl a byli sami sebou.

Příběh značky Givenchy se začal psát v Paříži roku 1952, kdy návrhář Hubert de Givenchy založil módní dům, nesoucí jeho jméno. V roce 1953 se Hubert de Givenchy setkal s Audrey Hepburn a začala jejich úzká spolupráce. Pro úchvatnou Audrey, která byla jeho múzou, navrhl Givenchy filmové kostýmy a oblékal ji na různé události.

V roce 1957 představil Givenchy vůni L’Interdit, jež byla původně navržena právě pro okouzlující herečku. Tak vznikla společnost Parfums Givenchy. Následovaly další nezapomenutelné vůně a v roce 1989 se značka Givenchy rozrostla o kosmetiku.

Kromě legendární Givenchy L’Interdit, která se dočkala i nové, modernější interpretace v podobě úchvatné květinové vůně, se velké oblibě těší také Givenchy Irresistible a Gentleman Givenchy.

Givenchy parfémy jsou nadčasové, nechávají vyniknout osobnost svého nositele a vytvářejí jedinečný čichový podpis, díky kterému si vás zapamatuje každý.

Recenze Givenchy Live Irrésistible Blossom Crush2