Givenchy Eyebrow Show

tužka na obočí se štětečkem

Givenchy Eyebrow Show tužka na obočí se štětečkem
Givenchy Eyebrow Show tužka na obočí se štětečkem
odstín 01 Brunette Show 1,1 g

Kód: GIV2548 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Givenchy Eyebrow Show
odstín 01 Brunette Show 1,1 g

Popis produktu Givenchy Eyebrow Show

Popis:
Unikátní tužka na obočí se štětečkem Givenchy Eyebrow Show vám poskytne precizně vypadající úpravu vašich očních kontur. Ať už jste brunetka nebo blondýnka, tak si vyberete z dostupných odstínů takovou barvu, která bude působit přirozeně. Velmi snadná aplikace umožňuje tužku kdykoliv v mžiku použít.
Tužka je uživatelsky velmi přátelská, má velký obsah pigmentů a je vhodná i pro velmi citlivé oči. Pro přírodní povrchovou úpravu ji můžete používat v suché formě, pokud budete chtít líčení zdůraznit, tak stačí tužku navlhčit. Praktický kartáček dodá vašemu obočí dokonalou formu.

Účinky:

  • přesná a velmi snadná aplikace
  • perfektní zvýraznění obočí
  • pomocí kartáčku upravuje a pročesává obočí

Jak aplikovat:
Jemnými tahy vyplňte obočí tužkou a poté ještě pomocí kartáčku upravte.

Vlastnosti

Barva
hnědá
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Věk
pro všechny věkové skupiny
Voděodolné
ne

O značce Givenchy

Značka Givenchy vznikla v roce 1952 a nese jméno svého zakladatele Huberta de Givenchy. Tento francouzský aristokrat již od útlého věku snil o tom, že jednou vybuduje světovou módní značku. Jako mladý absolvoval Givenchy cenné stáže a praxe v domě Diora, Pigueta a dalších.

Sen se Givenchymu postupně plnil a mohl se pyšnit tím, že oblékal Audrey Hepburn nebo také známé rodiny Guinessů a Kennedyů. Od té doby patří značka Givenchy k lídrům jak ve světě módy, tak v oblasti parfémů a dalších kosmetických produktů.