Girlz Only XXL Volume plus

suchý šampon pro zvětšení objemu vlasů

5×
Girlz Only XXL Volume plus suchý šampon pro zvětšení objemu vlasů
Girlz Only XXL Volume plus suchý šampon pro zvětšení objemu vlasů
150 ml

Kód: GRO0006 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si alespoň dva produkty značky Girlz Only a jako dárek dostanete suchý šampon Party Nights ve 150 ml. Vdechněte svým vlasům svěžest a okamžitý objem se suchými šampony Girlz Only.
Girlz Only XXL Volume plus
150 ml

Popis produktu Girlz Only XXL Volume plus

Suchý šampon Girlz Only XXL Volume plus vrátí vašemu účesu objem a svěží vzhled. Užijte si pocit čistých vlasů i bez nutnosti jejich umytí.

Vlastnosti:

  • vytváří bohatý a vzdušný objem
  • osvěžuje a provzdušňuje
  • odstraňuje nečistoty
  • dodává vlasům energii a lesk
  • prodlužuje efekt umytých vlasů

Jak používat:
Nádobu před použitím důkladně protřepejte. Nastříkejte zejména ke kořínkům vlasů ze vzdálenosti 20–30 cm od hlavy. Prsty jemně vmasírujte do jednotlivých pramenů a poté důkladně vyčešte.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů

O značce Girlz Only

Anglická značka suchých šampónů Girlz Only patří k nejvíce prodávaným suchým šampónům na zahraničním trhu. Girlz Only je synonymem výborné kvality za rozumnou cenu. Úžasné výsledky této značky se nedají srovnat s několikrát dražšími produkty.
Značka suchých šampónů nabízí portfolio produktů pro každý typ vlasů. Na výběr máte suchý šampon pro světlé či tmavé vlasy, dodávající objem, s květinovou, svěží citrusovou nebo sladkou ovocnou vůní. Vdechněte svým vlasům svěžest a okamžitý objem.
Suché šampony Girlz Only zanechají příjemnou vůni na vašich vlasech po celý den a dodají vám sebevědomí z krásně čistých vlasů. Značka Girlz Only je to pravé, pokud hledáte kompromis mezi skvělými výsledky a cenou.