Gillette Venus Swirl Extra Smooth náhradní břity

8×
Gillette Venus Swirl Extra Smooth náhradní břity
Gillette Venus Swirl Extra Smooth náhradní břity
Doporučená maloobchodní cena
520

Ušetříte 14%
4 ks
445

Kód: GIL1930 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 25. 1. 2021
Osobní odběr
neděle 24. 1. 2021

Popis produktu Gillette Venus Swirl Extra Smooth

Už žádné zapomenuté chloupky při holení – náhradní břity Gillette Venus Swirl Extra Smooth jsou opatřeny 5 ostrými břity a speciálním hřebínkem MicroFine, který navádí chloupky přímo k břitům. Díky tomu je zachycen prakticky každý chloupek a holení je skutečně precizní.

Technologie Venus Flexiball se navíc díky svému výkyvnému mechanismu přizpůsobuje křivkám těla a zajišťuje neobyčejně pohodlné holení. Zvlhčující proužek při kontaktu s vodou uvolňuje zvlhčující látky a usnadňuje skluz břitů.

Vlastnosti:

  • 5 ostrých břitů zajistí skutečně hladké oholení
  • hřebínek MicroFine navádí chloupky přímo k břitům
  • předchází nežádoucímu podráždění pokožky
  • snadno klouže po pokožce díky zvlhčujícímu proužku
  • výkyvná hlavice Venus Flexiball respektuje křivky těla
  • pasuje na všechny strojky Venus kromě Venus Simple

Jak používat:
Hlavici nasaďte na strojek dle návodu. Používejte společně s gelem či pěnou na holení. Jakmile se hlavice opotřebuje, vyměňte ji za novou.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Venus Swirl Extra Smooth8