Gillette Venus Close & Clean

holicí strojek 2 ks

Gillette Venus Close & Clean holicí strojek 2 ks
Gillette Venus Close & Clean holicí strojek 2 ks
Gillette Venus Close & Clean holicí strojek 2 ks
199
Sleva 15%
holicí strojek 2 ks
169

Kód: GIL1923 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Gillette Venus Close & Clean
holicí strojek 2 ks | 169

Popis kosmetiky Gillette Venus Close & Clean

Popis:
Holicí strojek Venus Classic je prvním systémovým holicím strojkem, který byl navržen speciálně pro ženy. Okolo svých 3 břitů má ochranné polštářky, takže je holení jemné, ale důkladné už po jediném tahu. Mít kdykoli hladkou pokožku je nyní opravdu snadné. Budete se cítit přitažlivě, sebevědomě a bezstarostně.

Vyblednutí modrého indikačního pásku vám pomůže rozpoznat, kdy už holení se strojkem není optimální a je ten pravý čas na výměnu holicí hlavice. Holicí strojek Venus Classic vám poskytne kompletní péči a zanechá vaši pokožku krásně hladkou. Odhalte v sobě bohyni!

K rukojeti holicího strojku Venus Classic lze použít jakoukoliv holicí hlavice Venus, s výjimkou Simply Venus.

Vlastnosti:

  • 3 břity – hladká pokožka jedním tahem
  • ochranné polštářky
  • snadno vyměnitelné holicí hlavice

Jak používat:
Chloupky nechte přibližně 3 minuty změkčit v teplé vodě, naneste dostatečné množství gelu na holení a s pomocí strojku oholte potřebné oblasti.

UPOZORNĚNÍ
Uchovávejte mimo dosah dětí.

O značce Gillette

Značka Gillette se zaměřuje na výrobu holicí kosmetiky a také kvalitních strojků na holení. Společnost založil již roku 1895 americký obchodník King Camp a již od samého začátku zaměřil svou pozornost na výrobu dokonalého holicího břitu.

Systém Mach3 poskytuje dokonalé oholení „jediným tahem“, Fusion pak oholí i těžko dosažitelná místa, a to díky 5 břitům a jednomu zarovnávacímu břitu. Firemní slogan společnosti Gillette zní „Pro muže to nejlepší“, avšak dnes naleznete v její nabídce také kosmetiku a holicí strojky pro ženy. Kolekce Gillette Venus je pak určená výhradně právě něžnému pohlaví.