Gillette Skinguard Sensitive holicí strojek pro citlivou pleť + náhradní břity 3 ks

1×
Gillette Skinguard  Sensitive holicí strojek pro citlivou pleť + náhradní břity 3 ks
Gillette Skinguard  Sensitive holicí strojek pro citlivou pleť + náhradní břity 3 ks
394

Kód: GIL02684 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Gillette Skinguard Sensitive

Hledáte způsob, jak se vyhnout nepříjemnému podráždění pleti při holení? Vyzkoušejte holicí strojek pro citlivou pleť Gillette Skinguard Sensitive, který dokáže efektivně předejít podráždění či zarudnutí citlivé mužské pleti.

Strojek obsahuje klinicky testovanou technologii SkinGuard, která je umístěná přímo mezi dvěma břity pro absorpci nadměrného tlaku ruky při holení. Současně napíná a uhlazuje pleť, nadzvedává břity a snižuje tak jejich kontakt s citlivou pletí. Pomocí zarovnávacího břitu na zadní straně hlavice se navíc všude bez problémů dostanete a můžete své vousy libovolně tvarovat.

Vlastnosti:

  • 100% hladké oholení bez podráždění
  • absorbuje nadměrný tlak ruky při holení
  • předchází tahání a vytrhávání vousů
  • zarovnávací břit oholí i těžce dostupná místa
  • zvlhčující proužek se nachází před břity i za nimi
  • rukojeť kompatibilní s náhradními břity SkinGuard a Fusion

Jak používat:
Pro dosažení co nejlepších výsledků používejte společně s gelem nebo pěnou na holení SkinGuard Sensitive. Optimální množství přípravku na holení naneste na vlhkou pleť, rovnoměrně rozetřete a oholte vousy. Poté opláchněte obličej vodou a použijte přípravek po holení. Jakmile se břity otupí, vyměňte hlavici za novou.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Skinguard Sensitive1