Gillette Simply Venus

jednorázové strojky

4×
Gillette Simply Venus jednorázové strojky
130

Ušetříte 24%
4 + 2 Ks
99

Kód: GIL1917 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Gillette Simply Venus
4 + 2 Ks | 99

Popis kosmetiky Gillette Simply Venus

Popis:
Jednorázová holítka Gillette Simply Venus 2 vám přinášejí možnost toho nejpohodlnějšího oholení. Díky zvlhčujícího pásku MoistureRich bude vaše holení snazší, než kdy jindy. Rukojeť má praktický tvar kapky, takže padne dobře do ruky. Hlavice a dva břity zajišťují důkladné oholení. Tato účinná holítka je možné přibalit sebou do každého cestovního kufříku, což oceníte například při svých dovolených. Jednorázová holítka Simply Venus 2 se přizpůsobí jednotlivým konturám těla a vy tak budete maximálně spokojená.

Vlastnosti:

  • nedráždí pokožku
  • zvlhčující účinky
  • přizpůsobení konturám těla

Jak používat:
Místo, které hodláte oholit, jako první navlhčete, následně naneste holicí pěnu či gel. Chloupky poté oholte proti směru růstu.

O značce Gillette

Značka Gillette se zaměřuje na výrobu holicí kosmetiky a také kvalitních strojků na holení. Společnost založil již roku 1895 americký obchodník King Camp a již od samého začátku zaměřil svou pozornost na výrobu dokonalého holicího břitu.

Systém Mach3 poskytuje dokonalé oholení „jediným tahem“, Fusion pak oholí i těžko dosažitelná místa, a to díky 5 břitům a jednomu zarovnávacímu břitu. Firemní slogan společnosti Gillette zní „Pro muže to nejlepší“, avšak dnes naleznete v její nabídce také kosmetiku a holicí strojky pro ženy. Kolekce Gillette Venus je pak určená výhradně právě něžnému pohlaví.