Gillette Series Sensitive pěna na holení pro muže

4×
Gillette Series Sensitive pěna na holení pro muže
Gillette Series Sensitive pěna na holení pro muže
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
90

Ušetříte 20%
250 ml
72

Kód: GIL0100 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Gillette Series Sensitive
Vlastnosti

Zpříjemněte si holení své citlivé pokožky. Pěna na holení pro muže Gillette Series Sensitive v sobě spojuje tři benefity – hydratuje, chrání a osvěžuje. Navíc je velmi šetrná a vhodná i pro pokožku náchylnou k podráždění. Holení citlivé pokožky nikdy nebylo jednodušší. 

Vlastnosti:

  • jemná pěna na holení vyvinutá pro citlivou pokožku
  • eliminuje podráždění
  • s obsahem aloe
  • vytváří na pokožce ochranný film, který usnadňuje klouzání břitu po pokožce

Jak používat:
Naneste pěnu na požadované místo a oholte. Zbytky pěny opláchněte vodou.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Series Sensitive4