Gillette Sensor Excel náhradní břity

   Značka: Gillette

   Varianty Gillette Sensor Excel

   • Gillette Sensor Excel náhradní břity (Spare Blades) 10 Ksnáhradní břity 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    (Spare Blades) 10 Ks
    Kód: GIL0043

   Další produkty Gillette Sensor Excel

   Nahoru

   Popis kosmetiky Gillette Sensor Excel

   Hodnocení

   Jednoduchost aplikace

   Kosmetická kvalita

   Spokojenost s výsledkem

   Popis:

   Náhradní břity Gillette Sensor Excel má technologii dvou samostatně se přizpůsobujících ostří, které slouží k pohodlnému oholení. Břity jsou velmi těsně u sebe a tím se minimalizuje možnost podráždění pokožky. Ochranné mikrolamely napnou vaši pokožku a ta bude oholena zcela rovnoměrně a bez podráždění. Náhradní břity Gillette je možné zakoupit v tomto balení po deseti kusech. Náhradní břity Sensor Excel je možné nasadit a využívat na všech holicích strojcích Gillette Sensor.

   Vlastnosti:

   • pohodlné oholení
   • menší tlak na pokožku, snížení podráždění

   Jak používat:

   Místo, které hodláte oholit, jako první navlhčete, následně naneste holicí pěnu či gel. Vousy či chloupky poté oholte proti směru růstu.

   Nahoru

   O značce Gillette

   Kosmetika Gillete | Gillete se zaměřuje na výrobu holící kosmetiky a také kvalitních strojků na holení. Společnost založil roku 1895 King Camp a již od samého začátku se zaměřil na výrobu dokonalého holícího břitu.Firemní slogan společnosti zní „Pro muže to nejlepší“ avšak vyrábí také kosmetiku a holicí strojky pro ženy. Systém Mach3 poskytuje dokonalé oholení „jediným tahem“, Fusion pak oholí i těžko dosažitelná místa a to díky 5 břitům a jednomu zarovnávacímu břitu. Kolekce Gillette Venus je pak určená výhradně pro ženy. Zajistěte si dokonale hladkou a hebkou pokožku. Nákupem online na parfums.cz navíc výrazně ušetříte.

   Nahoru

   Hodnocení Gillette Sensor Excel

   • 5. září 2016
    bony

    Zcela souhlasím s předchozími recenzemi. Více než dvacetileté používání těchto břitů bude mnou brzy ukončeno a přejdu na jinou značku. Kvalita těchto břitů se v posledních letech výrazně zhoršila a vím že to už asi nikdy nebude jako dříve :-) .

   • 18. listopadu 2015
    Adámek

    S hlavicemi Gilete senzor exel se holímvíce než 15 let. Vždy jsem byl spokojen. Oholení dvěma břity jsem považoval za optimální, další břity dle mého názoru již další efekt nepřináší. Bohužel kvalita břitů z poslední dodávky je velmi mizerná (originální balení 10 Ks). Při oholení s pěnou Gillete je maximální počet oholení 3. pak je holení bolestivé a velmi nekvalitní. S průběhem transakce ze strany IO Parfums. cz plná spokojenost.

   • 13. listopadu 2015
    Josef

    Používám dlouhodobě, jsem s nimi naprosto spokojen, Také bych rád věřil jako autor výše uvedené recenze, že budou k dispozici i v příštích letech - z naprosté většiny klasických obchodů již vymizely. Proto - díky notino.cz, že je máte!!!

   • 2. června 2015
    Milan

    4 a 5-ti břité násadky jsou velmi objemné , takže v místech jako třeba pod nosem se s nimi moc špatně manipuluje . Naproti tomu Gillete Sensor Excel je na tato místa naprosto ideální . Takže doufám , že tento druh náhradních břitů z obchodu jen tak nevymizí . Jsem velmi spokojen.

   • 11. února 2015
    Milda

    Nehynoucí klasika na kterou nedám dopustit.

   Zobrazit všech 7 recenzí

   Co si o Gillette Sensor Excel myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   parfums.cz mění jméno na notinoloreal 20%