GilletteProGlide dárková sada pro muže

Gillette ProGlide dárková sada pro muže
Gillette ProGlide dárková sada pro muže
Nové
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
800

Ušetříte 10%
720

Skladem | Kód: GIL03024

Gillette ProGlide holicí strojek + náhradní hlavice + Gillette Fusion5 gel na holení 200 ml

1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
sobota 4. 12. 2021

Udělejte radost kosmetickým setem Gillette ProGlide. Díky němu se rutina holení a následná péče stane pro každého moderního muže příjemným zážitkem.

Sada obsahuje:

  • Gillette ProGlide holicí strojek
  • náhradní hlavice
  • Gillette Fusion5 gel na holení 200 ml

Vlastnosti:

  • vhodný jako skvělý dárek
  • umožňuje snadné oholení
  • zajišťuje maximálně hladké oholení
  • zvlhčující pásek

Jak používat:
Postupujte dle přiloženého návodu.

Důležitá upozornění:

Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.
Celý text

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
dárková sada

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.