Gillette Mach3 Close & Smooth gel na holení

3×
Gillette Mach3 Close & Smooth gel na holení
Gillette Mach3 Close & Smooth gel na holení
200 ml
89

Kód: GIL0091 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Gillette Mach3 Close & Smooth
Vlastnosti

Zažijte ten nejhladší skluz žiletky po tváři. Gel na holení Gillette Mach3 Close & Smooth vytváří bohatou pěnu se zvlhčujícím účinkem, který minimalizuje tření. Díky tomu je pleť chráněná před podrážděním i v případě holení proti směru růstu vousů. Ochlazující složení zároveň příjemně osvěží.

Vlastnosti:

  • zajišťuje maximálně hladké oholení s minimem podráždění
  • vytváří hustou pěnu, která snižuje tření
  • dodává pleti hydrataci a zamezuje jejímu vysušení
  • doplňuje technologii holicích strojků řady Mach3
  • má osvěžující a chladivý účinek

Jak aplikovat:
Malé množství gelu naneste na vlhkou pleť. Rovnoměrně rozetřete jemnými krouživými pohyby dokud se nevytvoří pěna. Po holení smyjte vodou. Pro optimální výsledky používejte společně holicími strojky z řady Gillette Mach3.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Mach3 Close & Smooth3