GilletteFusion5 holicí strojek + náhradní břity

1×
Gillette Fusion5 holicí strojek + náhradní břity
Gillette Fusion5 holicí strojek + náhradní břity
Akce
holicí strojek + náhradní břity
978

Kód: GIL02776 | Skladem
1
Dárek pro vás
Nakupte produkty Londa Professional, Sebastian Professional nebo Nioxin nad 850 Kč a vaši objednávku vám doručíme bez poštovného.
Večerní doručení Praha
pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
pátek 29. 10. 2021

Popis Gillette Fusion5

Pohodlné holení bez pocitu tření nabízí manuální holicí strojek Gillette Fusion5 s technologií 5 břitů. Ty jsou umístěné blíže u sebe, čímž se snižuje tlak při holení a jejich speciální povrchová úprava zmenšuje podráždění pleti.

Břity Gillette Fusion5 při holení téměř neucítíte a díky zarovnávacímu břitu na zadní straně hlavice můžete bez problémů tvarovat své vousy i v hůře dostupných místech. Jedna holicí hlavice vám umožní až měsíc precizního holení. Na nutnost výměny vás navíc včas upozorní vyblednutím zvlhčujícího proužku.

Vlastnosti:

  • 100% hladké holení bez podráždění pleti
  • výkyvná hlavice s 5 břity a povrchovou úpravou snižující tření
  • absorbuje nadměrný tlak ruky při holení
  • zarovnávací břit na zadní straně oholí i obtížně přístupná místa
  • zvlhčující proužek vybledne, když už holení není optimální
  • 1 náhradní hlavice vydrží až měsíc holení
  • snadné oplachování

Jak používat:
Na navlhčenou pleť naneste optimální množství gelu nebo pěny na holení, rovnoměrně rozetřete a oholte vousy. Poté opláchněte obličej vodou a použijte přípravek po holení. Jakmile se břity otupí, vyměňte hlavici za novou.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Fusion51