Gillette Fusion5 Proshield náhradní břity

1×
Gillette Fusion5 Proshield náhradní břity
Gillette Fusion5 Proshield náhradní břity
Akce
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
660

Ušetříte 33%
4 ks
440

Kód: GIL2009 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 7. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 7. 5. 2021

Popis Gillette Fusion5 Proshield

Dokonalý komfort při každém holení vám zajistí inovované náhradní břity Gillette Fusion5 Proshield, které zanechají citlivou mužskou pleť perfektně hladkou a bez podráždění. Rychlé oholení jedním tahem zajistí pět velmi ostrých břitů. Zvlhčující pásek je umístěn před i za břity a chrání pokožku před podrážděním.

Během holení břity takřka neucítíte díky povrchové úpravě snižující tření. Zarovnávací břit na zadní části holicí hlavice se dostane i do hůře přístupných míst, jako je oblast pod nosem, okolí rtů nebo okraje kotlet.

Vlastnosti:

  • 5 velmi ostrých břitů s povrchovou úpravou snižující tření
  • zvlhčující proužek před i za břity minimalizuje riziko podráždění
  • zarovnávací břit umožňuje úpravu náročnějších partií obličeje
  • jedna holicí hlavice vydrží až měsíc holení
  • lze použít se všemi holicími strojky Fusion5 a Fusion5 Power

Jak používat:
Náhradní hlavici vložte do holicího strojku a pevně upevněte. Pro zajištění co nejlepších výsledků měňte hlavici přibližně každý měsíc. Používejte společně s gelem nebo pěnou na holení.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Fusion5 Proshield1