Gillette Fusion Proshield holicí strojek + náhradní břity 4 ks

4×
Gillette Fusion Proshield holicí strojek + náhradní břity 4 ks
Gillette Fusion Proshield holicí strojek + náhradní břity 4 ks
Akce
730

Kód: GIL2008 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 10. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 10. 5. 2021

Popis Gillette Fusion Proshield

Rozlučte se navždy s nepříjemným podrážděním pleti po holení. Holicí strojek Gillette Fusion Proshield byl vyvinutý tak, aby chránil pokožku tváře během holení i po něm. Pečující proužky na obou stranách břitu dodávají hydrataci při každém tahu, usnadňují holení a eliminují podráždění. Pět čepelí zaručuje neuvěřitelný komfort při holení a méně tahání či trhání vousů.

Na zadní straně břitu je také speciální zastřihovač, s jehož pomocí snadno dosáhnete precizního střihu. Břity se navíc snadno čistí od vousů a holicí pěny. Díky technologii FlexBall můžete holicí strojek Fusion Proshield používat jak horizontálně, tak vertikálně a dosáhnout tak i těžko dostupných míst. Ergonomická rukojeť s protiskluzovou úpravou zaručuje bezpečné použití i za mokra.

Vlastnosti:

  • zvláčňující proužky chrání pokožku před podrážděním
  • každý břit obsahuje pět tenkých jemných čepelí pro perfektní oholení
  • speciálně navržené rozmístění čepelí eliminuje tahání a trhání vousů
  • pohyblivá hlavice se přizpůsobí všem konturám tváře
  • zastřihovač na zadní straně pro precizní střih v těžko dostupných místech
  • ergonomická a protiskluzová rukojeť pro bezpečné holení
  • břit vydrží ostrý až 1 měsíc

Jak používat:
Pro nejlepší výsledky používejte společně s holicími gely Gillette.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Fusion Proshield4