Gillette Fusion Hydra Gel

gel na holení pro citlivou pokožku

4×
Gillette Fusion Hydra Gel gel na holení pro citlivou pokožku
Gillette Fusion Hydra Gel gel na holení pro citlivou pokožku
200 ml

Kód: GIL0035 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Gillette Fusion Hydra Gel
200 ml

Popis kosmetiky Gillette Fusion Hydra Gel

Popis:
Gel na holení Gillette Fusion Hydra je speciálně navržen pro citlivou pokožku náchylnou k podráždění. Gel je obohacen o výtažky z aloe vera, vitamin E, hydratační změkčovadla a lubrikanty, díky kterým holící strojek jednoduše klouže po pokožce, aniž by ji podráždil nebo pořezal. Jedinečné složení gelu Fusion Hydra navíc pleť během holení hydratuje a zklidňuje. Zažijte komfort hladkého a příjemného oholení s exkluzivním gelem Fusion Hydra od Gillette!

Účinky:

  • umožňuje snadné oholení
  • zklidňuje pleť
  • hydratuje

Složení:

  • aloe vera – regenerační a zklidňující účinky
  • vitamin E – pečuje o pokožku
  • hydratační změkčovadla a lubrikanty – usnadňují skluz holícího strojku

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Jak aplikovat:
Navlhčete vousy teplou vodou. Optimální množství gelu aplikujte nejdříve do dlaně a poté jej naneste na obličej. Gel rovnoměrně rozetřete pomocí prstů a napěňte. Oholte si vousy a poté důkladně pleť opláchněte.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
citlivá, pro všechny typy pleti
Účinek
zklidnění

O značce Gillette

Značka Gillette se zaměřuje na výrobu holicí kosmetiky a také kvalitních strojků na holení. Společnost založil již roku 1895 americký obchodník King Camp a již od samého začátku zaměřil svou pozornost na výrobu dokonalého holicího břitu.

Systém Mach3 poskytuje dokonalé oholení „jediným tahem“, Fusion pak oholí i těžko dosažitelná místa, a to díky 5 břitům a jednomu zarovnávacímu břitu. Firemní slogan společnosti Gillette zní „Pro muže to nejlepší“, avšak dnes naleznete v její nabídce také kosmetiku a holicí strojky pro ženy. Kolekce Gillette Venus je pak určená výhradně právě něžnému pohlaví.