Gillette Blue 3 holicí strojek + náhradní břity 3 ks

Gillette Blue 3 holicí strojek + náhradní břity 3 ks
Gillette Blue 3 holicí strojek + náhradní břity 3 ks
Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.
Poškozený obal
4 ks
125

Kód: GIL02764 | 1 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

1
Zásilkovna
pondělí 17. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 16. 5. 2021

Popis Gillette Blue 3

Docílit dokonale hladké tváře je jednodušší, než si myslíte. Holicí strojek Gillette Blue 3 je navržen tak, aby vaše holení bylo opravdu snadné, rychlé a efektivní.

Systém 3 břitů oholí vousy perfektně dohladka a zvlhčující pásek s lubrikantem zajistí bezproblémové klouzání strojku po pokožce. Díky možnosti snadné výměny holicí hlavice vám strojek Gillette Blue 3 bude perfektně sloužit po velice dlouhou dobu.

Vlastnosti:

  • 3 břity pro precizní a pohodlné oholení
  • lubrikační pásek LUBRASTRIP usnadňuje klouzání břitů po pokožce
  • minimalizuje výskyt zarudnutí a podráždění po holení
  • díky otočné hlavě se přizpůsobuje záhybům tváře
  • snadná ovladatelnost díky měkké rukojeti z neklouzavé gumy
  • součástí balení jsou 3 náhradní hlavice

Jak používat:
Pro dosažení nejlepších výsledků používejte s gelem na holení a přípravky po holení Gillette Series. Malé množství přípravku na holení naneste rovnoměrně na navlhčenou tvář a oholte. Při opotřebování hlavice ji vyměňte za novou.

O značce Gillette

„Pro muže to nejlepší“ říká značka Gillette už více než 100 let. Tím se řídil i sám zakladatel King C. Gillette, když v roce 1900 přišel s revolučním prototypem jednorázových břitů. Od té doby jsou holicí strojky Gillette stále zdokonalovány tak, aby vám přinášeli skutečně to nejlepší.

V roce 1998 byl představen Gillette Mach 3, první strojek s technologií 3 břitů zajišťujících ještě důkladnější oholení. A postupně začala značka nabízet také řadu Gillette Venus, holicí strojky a kosmetiku pro něžné pohlaví. Dámské strojky Gillette zajistí neméně dokonalé oholení pokožky a na výběr je řada různých typů a designů pro maximální spokojenost každé ženy.

Ať už z širokého výběru zvolíte kterýkoliv holicí strojek Gillette, vždy se dokonale přizpůsobí konturám obličeje nebo linii těla. Získejte dokonalé oholení s nejpokročilejšími holicími strojky na světě a mějte svůj styl pod kontrolou.

Recenze Gillette Blue 3