Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohèmekrém na ruce pro ženy

Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème krém na ruce pro ženy 50 ml
Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème krém na ruce pro ženy 50 ml
krém na ruce pro ženy 50 ml

Kód: GEF0007 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème

Krém na ruce Gellé Frères Magnolia Bohème má hedvábné složení, které se ihned vstřebává. Krém je sametově jemný a dodá vašim rukám nádhernou vůni bílé magnólie, plnou delikátních tónů.

Magnolia Bohème je řadou pro královny, které rády unikají do světa umění. Květinové tóny této řady šeptají, probouzejí vaše smysly a znějí jako melodie. Její hlavní tón je veselý a jiskřivý a budete-li mu nablízku, nikdy vám nedojde inspirace.

O značce Gellé Frères

Francouzské parfémy Gellé Frères vznikly s jasným záměrem – probudit královnu, která se ve vás skrývá.

Za pozornost stojí vznik značky. V roce 1826 zdědili bratři Gellé recept, který používal dvorní parfémář Marie Antoinetty. Jejich cílem bylo využít sílu květin a přinést tak tajemství krásy královen prostému lidu. Od počátku měli své „savoir fleur“ – vědění jak na to. Povýšili znalost květin na úroveň vědy a poezie a duši parfémů zachytili do krásných flakonů.

Dnes jejich tajemství najdete v Queen Next Door, kolekci 5 květinových vůní. Parfémy neobsahují alkohol a jejich jemná vůně se rozvíjí po celý den díky inovativní technologii mikroenkapsulace.

Svůj vlajkový obchod otevřela značka v Paříži na té nejlepší adrese. Avenue de l’Opéra je srdcem módy a designu a Gellé Frères na ní vítá královny z celého světa. 

Recenze Gellé Frères Queen Next Door Magnolia Bohème