Gellé FrèresQueen Next Door Fleur d’Or-Enjouée parfémovaná voda (bez alkoholu) pro ženy

2×
Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée parfémovaná voda (bez alkoholu) pro ženy
Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée parfémovaná voda (bez alkoholu) pro ženy
50 ml

Kód: GEF0004 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Pusťte se do nákupů a získejte 10% slevu na všechny parfémy a kosmetiku s kódem notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée
Složení

Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée prozáří váš den. Vůně se otevírá energickými jiskřivými květy pomeranče a delikátním bergamotem a rozvíjí se vonným olejem monoï. Vanilka a pralinky v závěru vám vyvolají vzpomínky na radosti z dětství.

Nemáte svůj den? Každý může být občas otrávený a naštvaný. Vyberte si Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée – vůni plnou čisté radosti, která vás pohladí na duši.

Kolekce Queen Next Door je inspirovaná pěti pečlivě vybranými květinami, růží, lilií, květem pomerančovníku, magnólií a ylang-ylang, které vyjadřují osobnost různých typů žen – královen. Díky speciální technologii si vonné látky zachovávají dlouhou životnost bez použití alkoholu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pomerančový květ, bergamot
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
vonný olej monoi
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vanilka, pralinka
Druh vůně
citrusová, květinová

Napsali jsme o Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée
Články

O značce Gellé Frères

Francouzské parfémy Gellé Frères vznikly s jasným záměrem – probudit královnu, která se ve vás skrývá.

Za pozornost stojí vznik značky. V roce 1826 zdědili bratři Gellé recept, který používal dvorní parfémář Marie Antoinetty. Jejich cílem bylo využít sílu květin a přinést tak tajemství krásy královen prostému lidu. Od počátku měli své „savoir fleur“ – vědění jak na to. Povýšili znalost květin na úroveň vědy a poezie a duši parfémů zachytili do krásných flakonů.

Dnes jejich tajemství najdete v Queen Next Door, kolekci 5 květinových vůní. Parfémy neobsahují alkohol a jejich jemná vůně se rozvíjí po celý den díky inovativní technologii mikroenkapsulace.

Svůj vlajkový obchod otevřela značka v Paříži na té nejlepší adrese. Avenue de l’Opéra je srdcem módy a designu a Gellé Frères na ní vítá královny z celého světa. 

Recenze Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée2