Gellé FrèresQueen Next Door Fleur d’Or-Enjouée krém na ruce pro ženy

Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée krém na ruce pro ženy
Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée krém na ruce pro ženy
50 ml

Kód: GEF8456 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Pusťte se do nákupů a získejte 10% slevu na všechny parfémy a kosmetiku s kódem notino. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée
Složení

Krém na ruce Fleur d’Or Enjouée má hedvábné složení, které se ihned vstřebává. Je sametově jemný a dodá vašim rukám delikátní vůni pomerančového květu.

Fleur d’Or Enjouée je řada, která vás přenese zpátky do dětství. Díky pomerančovým květům budete chtít zapomenout na všechen stres, smát se zplna hrdla a osvobodit svou divokost.

Složení

Konzistence
krém

Napsali jsme o Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée
Články

O značce Gellé Frères

Francouzské parfémy Gellé Frères vznikly s jasným záměrem – probudit královnu, která se ve vás skrývá.

Za pozornost stojí vznik značky. V roce 1826 zdědili bratři Gellé recept, který používal dvorní parfémář Marie Antoinetty. Jejich cílem bylo využít sílu květin a přinést tak tajemství krásy královen prostému lidu. Od počátku měli své „savoir fleur“ – vědění jak na to. Povýšili znalost květin na úroveň vědy a poezie a duši parfémů zachytili do krásných flakonů.

Dnes jejich tajemství najdete v Queen Next Door, kolekci 5 květinových vůní. Parfémy neobsahují alkohol a jejich jemná vůně se rozvíjí po celý den díky inovativní technologii mikroenkapsulace.

Svůj vlajkový obchod otevřela značka v Paříži na té nejlepší adrese. Avenue de l’Opéra je srdcem módy a designu a Gellé Frères na ní vítá královny z celého světa. 

Recenze Gellé Frères Queen Next Door Fleur d’Or-Enjouée