GC Tooth Mousse remineralizační ochranný krém pro citlivé zuby bez fluoridu

5×
GC Tooth Mousse remineralizační ochranný krém pro citlivé zuby bez fluoridu
GC Tooth Mousse remineralizační ochranný krém pro citlivé zuby bez fluoridu
35 ml

Kód: GCC0008 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Pouze k profesionálnímu použití

POZOR! Přípravek není vhodný pro pacienty s potvrzenou alergií na mléčné proteiny nebo s podezřením na tuto alergii a/nebo s citlivostí či alergií na benzoátové přísady. Používejte jen na doporučení Vašeho zubního lékaře.

 

Popis produktu GC Tooth Mousse

Udělejte pro své zuby něco navíc. Remineralizační ochranný krém GC Tooth Mousse je navržen tak, aby posílil odolnost zubů vůči vnějším vlivům a zamezil jejich nadměrné citlivosti. Díky obsahu mléčného proteinu RECALDENT™ poskytne vašim zubům vysokou dávku vápníku a fosfátu. Tím dochází k posílení zubní skloviny, celkové revitalizaci a také uzavření přecitlivělých dentálních tubulů.

Pravidelným používáním krému GC Tooth Mousse předejdete usazování zubního plaku a minimalizujete tak riziko vzniku zubního kazu, rozpadu zubu nebo jeho eroze. Zároveň krém chrání zuby před výskytem bílých lézí, které se mohou tvořit při nošení rovnátek.

Vlastnosti:

 • eliminuje nadměrnou přecitlivělost zubů
 • posiluje zubní sklovinu a významně zvyšuje odolnost zubů
 • brání tvorbě zubního plaku a působí preventivně proti vzniku kazu
 • obnovuje minerální rovnováhu a neutralizuje kyseliny v ústech
 • přispívá k ochraně zubů před jejich rozpadem a erozí
 • zamezuje tvorbě bílých lézí na zubech od rovnátek
 • vhodný k použití před a po ordinačním bělení zubů
 • vhodný po profesionálním čištění zubů, kyretáži a vyhlazení kořene
 • lze používat při nošení rovnátek a při salivačních vadách

Složení:

 • mléčný protein RECALDENT™ (CPP-ACP) – dodává zubům vápník
  a fosfát, posiluje zubní sklovinu
 • bez fluoridů
 • bez cukru

Jak aplikovat:
Krém používejte pravidelně ráno nebo večer po vyčištění zubů. Krém naneste na horní i dolní zuby pomocí čistého suchého prstu nebo vatového tampónu. Každý zub potřete ze všech stran množstvím krému o velikosti hrášku. V obtížně přístupných místech použijte interproximální kartáček nebo zubní nit.

Následně nechte krém působit po dobu 3 minut a poté jazykem rozetřete krém v celých ústech a nechte takto působit další 1–2 minuty. Snažte se vyvarovat polykání. Následně krém vyplivněte a ústa nevyplachujte. Zbytek krému na povrchu zubů se postupně sám vytratí. Nejezte a nepijte po dobu 30 minut po aplikaci.

Upozornění:
O vhodnosti používání přípravku se poraďte se svým zubním lékařem. Nepoužívejte v případě alergie na mléčné proteiny nebo benzoátové přísady

Návod k použití naleznete ZDE

O značce GC

p>Zajistěte pro svoje zuby tu nejlepší péči se speciálními remineralizačními ochrannými krémy GC! Společnost GC byla založena již v roce 1921 v Tokiu a jejím cílem je vyvíjet vysoce kvalitní a účinné produkty, které dokážou splnit všechny potřeby zákazníka.
V remineralizačních krémech GC je obsažena vysoká koncentrace vápníku a fosfátu, díky čemuž je zubům zajištěn dostatečný přísun minerálních látek v naprosto ideálním poměru. Ochranné zubní krémy GC tak účinně napomáhají k větší odolnosti zubů vůči kyselinám, zabraňují vzniku zubního kazu a díky jejich jedinečným příchutím vás bude jejich používání opravdu bavit!
Produkty značky GC neobsahují cukr a jsou šetrné k životnímu prostředí. Jsou testované a mají prokazatelnou účinnost. Používat by je ovšem neměli lidé s potvrzenou alergií na mléčné proteiny nebo s podezřením na tuto alergii a lidé s citlivostí či alergií na benzoátové přísady.

Recenze GC Tooth Mousse5