Gap Near

4×
Gap Near
Gap Near
100 ml

Kód: GAP0088 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Gap Near
Složení

Gap Near je úchvatná vůně pro mladé ženy. Near se skládá z jemných tónů sladkého ovoce a krásných květin, které vám zaručí půvab, čistotu a pocit luxusu především v jarních a letních měsících. Pro milovnice svěže sladkých vůní je parfém od značky Gap dokonalým doplňkem, co nikdy neomrzí. Near je určen pro všední dny. Můžete s ním okouzlit své okolí v práci, kdy vám zaručí lehce elegantní vzhled a nádech sofistikované a soběstačné ženy. Potěší vás i ve volných chvílích, protože vám svou vůní připomene nádheru rozkvetlé jarní zahrady. Jeho příjemné aroma unosíte i během slavností večeře se svými nejbližšími. Near vás nikdy nezklame a vždy se na něj budete moci spolehnout.


Zaujme vás i oku lahodící design flakónku, který připomíná kapku vodu. Uvnitř se třpytí meruňkově zbarvený nektar čistoty, krásy a elegance, jenž se bude dokonale vyjímat na sebevědomé a romantické ženě. Obal parfému je velice zvláštní. Je vyroben z průhledného materiálu a na první pohled zaujme vaši pozornost. Gap Near můžete využít jako skvostný dárek pro kteroukoliv ženu, která touží po svěží ovocně-květinové vůni na jaro, či léto.


Velice univerzální tóny stačí nanést jen jednou denně. Parfém Near vydrží na pokožce vašeho těla nesmírně dlouhou dobu. První část vůně je tvořena nótou svěže sladké mandarinky. Její líbezné aroma obestoupí vaši osobu a připomene vám chuť mládí a radostné chvíle vašeho života. Střed parfému obývá půvab v podání krásné pivoňky, jejíž svůdnou a elegantní vůni prostupuje akord šťavnaté broskve. Závěrem se prolíná samostatná nóta pižma, která se postará o smyslný nádech a přiláká k vám zástupy obdivovatelů.


Mladistvá americká módní firma Gap, proslula výrobou pohodlných a stylových jeansů. Tím však její nabídka nekončí. Vytváří široký sortiment oblečení a doplňků pro mladé lidi, co milují pohodlí, moderní design a příjemnou vizáž této oblíbené značky. Ke své prvotřídní konfekci Gap nabízí i podařené vůně. Parfémy gap jsou stejné, jako její móda. Mladistvé s moderním nádechem a notnou dávkou originality. Vybere si každý, kdo upřednostňuje čisté, svěží a elegantní vůně. Rovněž vzhled flakónů láká zájemce na jednoduchý, avšak velice efektní design.


Parfém Gap Near vyzařuje blízkost ženské duše, půvabu a harmonie. Okuste jedinečnou souhru sladkého ovoce a svůdných květin a garantujeme vám, že nenaleznete lepší způsob vyjádření sebe sama. Oblečte si romantický nádech přírody a užívejte života s parfémem Gap Near!

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
broskev, pivoňka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Gap

p>Gap je americká značka známá po celém světě, která se zaměřuje na stylové, pohodové a elegantní oblečení pro mladé lidi. Její heslo zní: „ Styl při všem, co děláte. Nenucenost ve všem, co nosíte.“
První obchod Gap byl otevřen v roce 1969 Donaldem Fisherem a jeho manželkou Doris Fisherovou v San Franciscu. Od té doby se značka velmi rychle rozšiřovala nejen geograficky, ale i tím, že postupně odkoupila čtyři další oděvní značky a to: Banana Republic, Old Navy, Piperlime a Athleta.
Není se čemu divit, že zanedlouho značka Gap rozšířila svou nabídku i o parfémy, které se nesou ve stejném duchu jako oblečení, a to stylově, nenuceně, elegantně a svěže.

Recenze Gap Near