Gale Hayman Delicious Hot Pink

toaletní voda pro ženy 100 ml

1×
Gale Hayman Delicious Hot Pink toaletní voda pro ženy 100 ml
Gale Hayman Delicious Hot Pink toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: GAH0005 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Gale Hayman Delicious Hot Pink
100 ml

Popis parfému Gale Hayman Delicious Hot Pink

Gale Hayman Delicious Hot Pink je zábavná toaletní voda pro ženy, která vás překvapí svojí výstředností a celkovým zpracováním. Cesta do tropických dálek, jež je lemována ovocnými a květinovými tóny. Čerstvý esenciální klenot, s nímž si užijete spoustu humoru a poznání.

V kompozici toaletní vody pro ženy Gale Hayman Delicious Hot Pink se ukrývá aromatické srdce v podobě arabského jasmínu. Nechybí však ani liči, orchidej nebo jablkový květ. Několik nenápadných prvků, které dohromady tvoří smyslný a neodolatelný celek. Cesta, jak získat ženskou sílu tím nejjednodušším způsobem.

Gale Hayman Delicious Hot Pink se vymyká běžnému standardu nejenom vonnou esencí, ale také svým zpracováním. Flakónek nabízí velice zajímavý tvar růžové barvy, který je opatřen květinovým uzávěrem. Vsaďte na originalitu ve všech směrech. Buďte svá a dokonalá.

Složení

Druh vůně
květinová, ovocná

O značce Gale Hayman

Značka Gale Hayman Beverly Hills nese jméno svojí zakladatelky a ikony krásy  - designérky Gale Hayman. Cílevědomá Američanka zasvětila svůj profesní život módě a kráse. Jejím prvním manželem byl Fred Hayman podnikatel v oblasti módy zvaný také Pan Beverly Hills nebo Mr. Rodeo Drive. Přes podporu slavného manžela se Gale v módním byznysu prosadila pod svojí vlastní značkou. 
Jejím celoživotním krédem je snaha o vnější i vnitřní krásu dostupnou pro všechny ženy. Díky svým schopnostem a osobnímu charismatu se stala poradkyní a konzultantkou mnoha slavných hvězd Hollywoodu, ale oslovila zároveň i široké davy žen, kterým není lhostejné, jak vypadají, a jak se prezentují okolnímu světu.
Gale Hayman přináší tajemství hollywoodského lesku a krásy všem ženám napříč věkem, postavením či zájmy. Vytvořila více než desítku okouzlujících parfémů a je podepsána také pod řadami dekorativní kosmetiky, pečujících pleťových přípravků či make-upu. U nás není tato značka příliš rozšířená, ale v čele s parfémy si určitě zaslouží pozornost. Výjimečné, něžné i provokativní kompozice, originální flakóny a v neposlední řadě příznivá cena dělají z parfémů Gale Hayman potenciální hit.
Produkty Gale Hayman Beverly Hills úspěšně bojují o důvěru a přízeň žen a zcela bez váhání ubezpečují, že každá žena může vypadat tak mladá, jak se cítí. Vyzkoušejte některou z vůní Gale Hayman a přesvědčte se na vlastní kůži, jak málo někdy stačí k dokonalému pocitu.

Recenze Gale Hayman Delicious Hot Pink

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem