Gale Hayman Delicious Feelingtoaletní voda pro ženy

Gale Hayman Delicious Feeling toaletní voda pro ženy 100 ml
Gale Hayman Delicious Feeling toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: GAH0004 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Gale Hayman Delicious Feeling
Složení

Gale Hayman Delicious Feeling je květinově ovocná dámská vůně plná svěžesti a něhy. Mísí v sobě jemné květinové tóny jasmínu, lilie a frézie, které doplňuje šťavnatá švestka. Smyslnost parfému Delicous Feeling dodává santalové dřevo spolu s vůní pižma.

Přeneste se do světa plného elegance a přirozenosti. Vůně Gale Hayman Delicious Feeling je určena pro ženy, které chtějí být v každé situaci okouzlující a magicky přitažlivé. Je vhodná pro každodenní nošení ale i pro romantické večery při svíčkách. Budete se cítit vždy příjemně a sama sebou.

Zahalte se do lehkého hedvábného závoje, který vás pohladí hebkým dotykem svěžesti. Parfém Gale Hayman Delicious Feeling naplní každou minutu vašeho života radostí a energií. Buďte vždy přirozeně krásná a sexy. Vůně Delicious Feeling je ztělesněním elegance, svěžesti, jemného půvabu a zároveň také touhy, vášně a přitažlivosti.

Složení

Složení
frézie, lilie, švestka, pižmo, jasmín, santalové dřevo
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Gale Hayman

Značka Gale Hayman Beverly Hills nese jméno svojí zakladatelky a ikony krásy  - designérky Gale Hayman. Cílevědomá Američanka zasvětila svůj profesní život módě a kráse. Jejím prvním manželem byl Fred Hayman podnikatel v oblasti módy zvaný také Pan Beverly Hills nebo Mr. Rodeo Drive. Přes podporu slavného manžela se Gale v módním byznysu prosadila pod svojí vlastní značkou. 
Jejím celoživotním krédem je snaha o vnější i vnitřní krásu dostupnou pro všechny ženy. Díky svým schopnostem a osobnímu charismatu se stala poradkyní a konzultantkou mnoha slavných hvězd Hollywoodu, ale oslovila zároveň i široké davy žen, kterým není lhostejné, jak vypadají, a jak se prezentují okolnímu světu.
Gale Hayman přináší tajemství hollywoodského lesku a krásy všem ženám napříč věkem, postavením či zájmy. Vytvořila více než desítku okouzlujících parfémů a je podepsána také pod řadami dekorativní kosmetiky, pečujících pleťových přípravků či make-upu. U nás není tato značka příliš rozšířená, ale v čele s parfémy si určitě zaslouží pozornost. Výjimečné, něžné i provokativní kompozice, originální flakóny a v neposlední řadě příznivá cena dělají z parfémů Gale Hayman potenciální hit.
Produkty Gale Hayman Beverly Hills úspěšně bojují o důvěru a přízeň žen a zcela bez váhání ubezpečují, že každá žena může vypadat tak mladá, jak se cítí. Vyzkoušejte některou z vůní Gale Hayman a přesvědčte se na vlastní kůži, jak málo někdy stačí k dokonalému pocitu.

Recenze Gale Hayman Delicious Feeling