Gabriella SalveteXXPress Volume & Black řasenka pro objem

   • Gabriella Salvete XXPress Volume & Black řasenka pro objem
   • Gabriella Salvete XXPress Volume & Black řasenka pro objem 1
     více

    Varianty Gabriella Salvete XXPress Volume & Black

    • Gabriella Salvete XXPress Volume & Black řasenka pro objem odstín Black (Regeneration Mascara) 12 mlřasenka pro objem 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     odstín Black (Regeneration Mascara) 12 ml
     Kód: GAB2148

    Nahoru

    Popis kosmetiky Gabriella Salvete XXPress Volume & Black

    Hodnocení

    Jednoduchost aplikace

    Kosmetická kvalita

    Spokojenost s výsledkem

    Vlastnosti

    barva

    černá

    voděodolné

    ne

    Popis:

    Mega objem a řasy černé jako mrkací panenka vám zajistí řasenka Gabriella Salvete XXPpress Black. Tato objemová řasenka je obohacená o ultra černé pigmenty, díky kterým je násoben efekt sytých černých řas. Řasy doslova nabývají na objemu. Pečující složky zajišťují řasám potřebnou regeneraci a ochranu před nežádoucími vlivy. Nedílnou součástí pro maximální funkčnost řasenky Gabriella Salvete XXPpress Black je speciálně vyvinutý mega kartáček s výbornou aplikační schopností. Řasy zůstávají precizně nalíčené po celý den, bez pocitu zatížení.

    Účinky:

    • extrémně černé řasy
    • dodává řasám maximální objem
    • nezatěžuje řasy

    Složení:

    • proteinové složky – regeneruji řasy
    • černé pigmenty – vytváří ultra černé řasy

    Nahoru

    O značce Gabriella Salvete

    Kosmetika Gabriella Salvete | Gabriella Salvete - dekorativní kosmetika inspirovaná ženskou duší. Společnost SALVETE byla založena v Itálii v roce 1990. Po několika letech výzkumu a vývoje představila novou kosmetickou značku Gabriella Salvete. Dnes je dekorativní kosmetika této značky nesmírně úspěšná.Gabriella Salvete byla první značkou, která představila své produkty na největší světové výstavě v oblasti krásy, kosmetiky a wellness v Bologně (Cosmoprof). V České republice patří dlouhodobě k nejprodávanějším značkám dekorativní kosmetiky. Tato moderní dekorativní kosmetika splňuje požadavky pro nejvyšší standard a poskytuje kvalitní péči o pleť díky vysokému obsahu přírodních substancí, vitamínů a dalších aktivních ingrediencí. Kombinace pečlivého výběru dodavatelů, špičkové úrovně komponent a trvalé pečlivé kontroly výroby zaručuje výjimečnou kvalitu všech produktů, přičemž značku Gabriella Salvete její cenová politika činí dostupnou nesmírně široké skupině zákaznic.Dekorativní kosmetika Gabriella Salvete, jejíž produkty zahrnují laky a další přípravky pro péči o nehty a širokou paletu líčidel pro oči, rty i tvář, vždy spojuje kvalitu s nejnovějšími trendy a zachovává přitom příznivou cenovou hladinu. Gabriella Salvete se inspiruje životem, snem a ženskou duší. Pomáhá ženám objevovat jejich vnitřní krásu.

    Nahoru

    Hodnocení Gabriella Salvete XXPress Volume & Black

    • 18. května 2016
     LS

     Naprosto bájěčná řasenka. Drží, nerozmazává se, neslepuje řasy, nedrolí se! S žádnou jinou jsem nebyla nikdy tak spokojená.

    • 12. května 2016
     sylvusa

     Řasenka vůbec nevyhovuje. Stačí trošičku vlhké oči, ihned teče a rozmazává se. Všechny řasenky z Gabrielle Salvete nemají požadavaný výsledek a kvalitu.

    Co si o Gabriella Salvete XXPress Volume & Black myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší