Gabriella SalveteTools kosmetický štětec na rty

Gabriella Salvete Tools kosmetický štětec na rty
Gabriella Salvete Tools kosmetický štětec na rty
Nové
1 ks
79

Kód: GAB02548 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Gabriella Salvete Tools

Štětec na rty Gabriella Salvete Tools vám umožní dokonale a precizně nalíčit vaše rty.

Vlastnosti:

  • rovnoměrně roztírá rtěnku
  • rychlá a snadná aplikace
  • skvěle padne do ruky

Jak používat:
Naberte na štětec malé množství líčidla a naneste na rty dle potřeby. Použijte hranu štětce k vytvoření kontur a plochu štětce k vyplnění rtů.

O značce Gabriella Salvete

Dekorativní kosmetika, která vám pomůže zakrýt nedokonalosti pleti a nechá vyniknout vaši přirozenou krásu. Péče o tělo a pleť, díky níž si můžete vytvořit dokonalou wellness atmosféru i u vás doma. Kosmetické doplňky a pomůcky, které vám usnadní vaše beauty rituály. To vše je značka Gabriella Salvete, která uspokojí i náročné uživatelky.

Příběh značky Gabriella Salvete se začal psát roku 1992 v České republice. Její název byl dílem lidské fantazie inspirované italskou vášní, která je patrná v každém produktu. Cílem značky je vyrábět kvalitní kosmetiku v atraktivním designu za příznivé ceny, která bude dostupná každému.

Vyzkoušejte některý z produktů Gabriella Salvete na vlastní kůži a přesvědčte se, čím si získala srdce nespočtu žen z celé Evropy. Ať už to bude kterýkoliv Gabriella Salvete lak na nehty, Gabriella Salvete tužka na oči nebo Gabriella Salvete paletka, rozhodně nebudete zklamaná.

 

 

Recenze Gabriella Salvete Tools