GA-DE Icon Vanilla Blacktělové mléko pro ženy

GA-DE Icon Vanilla Black tělové mléko pro ženy 200 ml
GA-DE Icon Vanilla Black tělové mléko pro ženy 200 ml
200 ml

Kód: GAD0201 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Objevte novou značku kosmetiky GA-DE. K nákupu produktů od této značky alespoň za 899 Kč získáte nyní jako dárek kosmetickou tašku.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
  • O značce
  • Recenze

O značce GA-DE

Společnost GA-DE byla založena v roce 1985 a brzy se stala významným dodavatelem dekorativní kosmetiky, přípravků pro péči o pleť a parfémů pro uživatele po celém světě. Pod značkou GA-DE jsou na trh dodávány ty nejlepší produkty, které jedinečným způsobem zvýrazňují přirozenou krásu dívek a žen.

Společnost nabízí širokou škálu kosmetických výrobků v různých odstínech a kolekcích, zkrášluje nehty, nabízí ženám přípravky vhodné k péči o pleť i nádherné vůně. Jejím cílem je poskytnout ženám absolutní radost z každého vylepšení jejich zevnějšku a zajistit jim maximální pohodlí. Přípravky značky GA-DE v sobě kombinují eleganci, komfort, styl a luxus. Vášeň pro ty nejmenší detaily dodává každému výrobku punc té nejvyšší jakosti.

Tváří značky je Valentina Zelyaeva, která ztělesňuje základní hodnoty, s kterými se značka ztotožňuje. Kromě dokonalé přírodní krásy je inteligentní, úspěšná, elegantní, vášnivá a má jedinečné charisma. Dopřejte si výrobky od značky GA-DE, které podtrhnou vaši přirozenou krásu!

Recenze GA-DE Icon Vanilla Black

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!