GA-DE Basics

paleta očních stínů se zrcátkem

GA-DE Basics paleta očních stínů se zrcátkem
GA-DE Basics paleta očních stínů se zrcátkem
odstín 02 Pearls 7,8 g

Kód: GAD0120 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při nákupu nad 2000 Kč stačí v košíku zadat kód minus10cz a získáte tak 10% slevu na celou objednávku. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.
GA-DE Basics
odstín 02 Pearls 7,8 g

Popis produktu GA-DE Basics

Popis:
Paleta očních stínů se zrcátkem GA-DE Basics obsahuje šest dlouhotrvajících očních stínů v sametově hladkých barvách. Líčení s touto paletkou vám zajistí svůdný pohled a zvýrazní krásu vašich očí. GA-DE Basics je zabalena v černém pouzdře se zrcátkem a neztratí se v žádné kosmetické taštičce ani cestovním zavazadle.

Vlastnosti:

  • měkká prášková textura
  • obsahuje ceramidy a vitaminy C a E
  • dlouhotrvající výdrž

Jak aplikovat:
Pro sametově hladký vzhled aplikujte za sucha, pro dramatický pohled nanášejte za mokra.

O značce GA-DE

Společnost GA-DE byla založena v roce 1985 a brzy se stala významným dodavatelem dekorativní kosmetiky, přípravků pro péči o pleť a parfémů pro uživatele po celém světě. Pod značkou GA-DE jsou na trh dodávány ty nejlepší produkty, které jedinečným způsobem zvýrazňují přirozenou krásu dívek a žen.

Společnost nabízí širokou škálu kosmetických výrobků v různých odstínech a kolekcích, zkrášluje nehty, nabízí ženám přípravky vhodné k péči o pleť i nádherné vůně. Jejím cílem je poskytnout ženám absolutní radost z každého vylepšení jejich zevnějšku a zajistit jim maximální pohodlí. Přípravky značky GA-DE v sobě kombinují eleganci, komfort, styl a luxus. Vášeň pro ty nejmenší detaily dodává každému výrobku punc té nejvyšší jakosti.

Tváří značky je Valentina Zelyaeva, která ztělesňuje základní hodnoty, s kterými se značka ztotožňuje. Kromě dokonalé přírodní krásy je inteligentní, úspěšná, elegantní, vášnivá a má jedinečné charisma. Dopřejte si výrobky od značky GA-DE, které podtrhnou vaši přirozenou krásu!