GA-DE Basicspaleta očních stínů se zrcátkem

GA-DE Basics paleta očních stínů se zrcátkem
GA-DE Basics paleta očních stínů se zrcátkem
odstín 02 Pearls 7,8 g

Kód: GAD0120 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu GA-DE Basics

Popis:
Paleta očních stínů se zrcátkem GA-DE Basics obsahuje šest dlouhotrvajících očních stínů v sametově hladkých barvách. Líčení s touto paletkou vám zajistí svůdný pohled a zvýrazní krásu vašich očí. GA-DE Basics je zabalena v černém pouzdře se zrcátkem a neztratí se v žádné kosmetické taštičce ani cestovním zavazadle.

Vlastnosti:

  • měkká prášková textura
  • obsahuje ceramidy a vitaminy C a E
  • dlouhotrvající výdrž

Jak aplikovat:
Pro sametově hladký vzhled aplikujte za sucha, pro dramatický pohled nanášejte za mokra.

O značce GA-DE

„Feel the Beauty” aneb „Cítit krásu”. Tak zní slogan kosmetické značky GA-DE, jež vyznává filozofii, že ženy chtějí nejen krásně vypadat, ale zároveň se tak i cítit. V kosmetice značky GA-DE se prolíná elegance, jednoduchost, styl a prémiová kvalita. Její produkty probouzí ženskost bez ohledu na to, jakou stránku osobnosti chce žena světu ukázat.

GA-DE kosmetika je vyrobena z přírodních přísad, které mají na pleť doslova blahodárný vliv. Veškeré produkty značky podtrhují vlastní krásu ženy, místo aby ji měnily. Používat značku GA-DE je jako pociťovat krásu každým dnem, cítit ženskost a užívat si všechny aspekty života.

Mezi nejoblíbenější produkty značky patří GA-DE make-up s dokonale krycími schopnostmi, GA-DE paletka vysoce pigmentovaných očních stínů, dlouhotrvající rtěnka nebo řasenka, se kterou snadno dosáhnete uhrančivého pohledu.

GA-DE kosmetika vás postaví přímo do záře reflektorů na pódiu krásy. Nebojte se zazářit!

Recenze GA-DE Basics