Freedom ProArtist

štětec na make-up

Freedom ProArtist štětec na make-up
Freedom ProArtist štětec na make-up
Freedom ProArtist štětec na make-up
130
Sleva 24%
FF101
99

Kód: DOM0167 | Více než 5 ks skladem
ks
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si produkty značek Makeup REVOLUTION, REVOLUTION PRO, I HEART REVOLUTION a FREEDOM alespoň za 500 Kč. Pro více informací o akci klikněte zde.
Večerní doručení Brno
pondělí 25. 3. 2019
Osobní odběr
neděle 24. 3. 2019
Freedom ProArtist
FF101 | 99

Popis kosmetiky Freedom ProArtist

Štětec na make-up Freedom ProArtist inspirovaný profesionálními vizážisty šetrně a zároveň efektivně vpracuje make-up do pleti pro dokonale sjednocený a svěží, přirozený vzhled pleti. Štětec produkt rovnoměrně rozetře do ztracena, čímž zabrání nánosu nadměrného množství a následnému efektu masky.

Vlastnosti:

  • zkosený tvar je ideální pro aplikaci make-upu
  • šetrně vpracuje make-up do pleti a rozetře do ztracena
  • dosáhne dokonalého vzhledu s menším množstvím produktu
  • je šetrný k pleti
  • je vhodný pro tekuté i krémové produkty

Jak aplikovat:
Hlavou štětce rozetřete produkt rovnoměrně na pleť, krk a dekolt. Doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty.

O značce Freedom

Značka Freedom představuje novou londýnskou dekorativní kosmetiku, která pečuje o krásu a přitažlivost žen. Jedinečným způsobem sestavuje produkty do speciálních kolekcí, setů a palet tak, aby spolu ladily a usnadňovaly líčení dívek a žen. Umožňuje tak vytvářet originální líčení, které ženy baví.

Kosmetika Freedom probouzí v ženách touhu se líbit a svobodně se rozhodovat o použití make-upu. Z každé ženy díky luxusnímu líčení vytvoří profesionála a každého profesionálního maskéra přemění v opravdového umělce.

Značka Freedom si zakládá na tom, že netestuje své výrobky na zvířatech, a to ani prostřednictvím zastupující firmy. Podtrhněte svou přirozenou ženskou krásu kosmetickými produkty od značky Freedom.