Freedom Pro Contour

paleta na kontury obličeje

10×
Freedom Pro Contour paleta na kontury obličeje
Freedom Pro Contour paleta na kontury obličeje
100

Ušetříte 21%
odstín 01 Medium 6 g
79

Kód: DOM0011 | Více než 20 ks skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu produktů Freedom alespoň za 249 Kč získáte sadu čtyř mini štětců.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Brno
pondělí 26. 8. 2019
Osobní odběr
neděle 25. 8. 2019
Freedom Pro Contour
odstín 01 Medium 6 g | 79

Popis produktu Freedom Pro Contour

Popis:
Freedom Pro Contour je paleta na kontury obličeje od londýnské značky dekorativní kosmetiky Freedom, jejíž filozofií je pomáhat ženám svobodně se radovat z toho, že se líbí. Charakteristické pro značku Freedom je také odmítání testování výrobků na zvířatech. S paletou Freedom Pro Contour opticky zdokonalíte tvar svého obličeje pro perfektní celkový vzhled. Paleta na kontury obličeje Freedom Pro Contour obsahuje dvě sladěné barvy pro dokonale vyhlížející optické tvarování obličeje. Tmavší odstín slouží ke stínování (a tím viditelné redukci) prohlubní v obličeji a partií, které chcete opticky potlačit, a světlejší odstín obličej rozjasní. Paleta na kontury obličeje Freedom Pro Contour je skvělou volbou pro profesionálně vypadající líčení. Vytvořte si dokonalé líčení s paletou na kontury obličeje Freedom Pro Contour!

Vlastnosti:

  • obsahuje 2 barvy pro stínování a rozjasnění různých částí obličeje
  • dokonale zvýrazní kontury obličeje

Jak aplikovat:
Tmavší odstín nanášejte na prohlubně ve tváři a světlejší odstín na místa, která chcete zdůraznit.

O značce Freedom

Značka Freedom představuje novou londýnskou dekorativní kosmetiku, která pečuje o krásu a přitažlivost žen. Jedinečným způsobem sestavuje produkty do speciálních kolekcí, setů a palet tak, aby spolu ladily a usnadňovaly líčení dívek a žen. Umožňuje tak vytvářet originální líčení, které ženy baví.

Kosmetika Freedom probouzí v ženách touhu se líbit a svobodně se rozhodovat o použití make-upu. Z každé ženy díky luxusnímu líčení vytvoří profesionála a každého profesionálního maskéra přemění v opravdového umělce.

Značka Freedom si zakládá na tom, že netestuje své výrobky na zvířatech, a to ani prostřednictvím zastupující firmy. Podtrhněte svou přirozenou ženskou krásu kosmetickými produkty od značky Freedom.