FreedomPro Blush Bronze and Baked paleta na kontury obličeje

11×
Freedom Pro Blush Bronze and Baked paleta na kontury obličeje
Freedom Pro Blush Bronze and Baked paleta na kontury obličeje
15 g

Kód: DOM0023 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Freedom Pro Blush Bronze and Baked
Vlastnosti

Popis:
Paleta na kontury obličeje Freedom Pro Blush Bronze and Baked dodá vaší tváři ten správný šmrnc! Jedinečná kombinace rozjasňovačů, bronzerů a tvářenek vám nabídce 8 barevných odstínů, díky kterým můžete vytvořit vždy unikátní vzhled.

Freedom Pro Blush Bronze and Baked paleta na kontury obličeje má navíc praktické zrcátko, které oceníte zejména na cestách.

Vlastnosti:

  • teplé i studené odstíny
  • intenzivní pigmenatce
  • zrcátko

Vlastnosti

Odstín
hnědý, růžový, zlatý, nude

O značce Freedom

Značka Freedom představuje novou londýnskou dekorativní kosmetiku, která pečuje o krásu a přitažlivost žen. Jedinečným způsobem sestavuje produkty do speciálních kolekcí, setů a palet tak, aby spolu ladily a usnadňovaly líčení dívek a žen. Umožňuje tak vytvářet originální líčení, které ženy baví.

Kosmetika Freedom probouzí v ženách touhu se líbit a svobodně se rozhodovat o použití make-upu. Z každé ženy díky luxusnímu líčení vytvoří profesionála a každého profesionálního maskéra přemění v opravdového umělce.

Značka Freedom si zakládá na tom, že netestuje své výrobky na zvířatech, a to ani prostřednictvím zastupující firmy. Podtrhněte svou přirozenou ženskou krásu kosmetickými produkty od značky Freedom.

Recenze Freedom Pro Blush Bronze and Baked11