Freedom Pro 12 Audacious 3

paleta očních stínů s aplikátorem

13×
Freedom Pro 12 Audacious 3 paleta očních stínů s aplikátorem
Freedom Pro 12 Audacious 3 paleta očních stínů s aplikátorem
120

Ušetříte 18%
12 g
99

Kód: DOM0035 | Více než 20 ks skladem
ks
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Kupte si produkty značek Makeup Revolution, Revolution PRO, I Heart Revolution a Freedom v hodnotě 1000 Kč a jako dárek dostanete Mystery Bag plný produktů v hodnotě 1000 Kč . Více informací o akci najdete na: https://www.notino.cz/makeup-revolution-mystery-bag/
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Freedom Pro 12 Audacious 3
12 g | 99

Popis produktu Freedom Pro 12 Audacious 3

Popis:
Paletka očních stínů Freedom Pro 12 Audacious 3 zajistí líčení na jakoukoli společenskou či všední příležitost. Dvanáct očních stínů má krémovou texturu a velmi intenzivní pigmentaci. Zastoupeny jsou stíny matné i třpytivé pro vytvoření looku přesně dle vašich představ.

Freedom Pro 12 Audacious 3 obsahuje aplikátor pro snadnější nanášení.

Vlastnosti:

  • 12 odstínů
  • matný i třpytivý efekt
  • intenzivní pigmentace

Jak aplikovat:
S pomocí štětce, aplikátoru nebo konečků prstů vytvořte líčení dle svého vkusu.

O značce Freedom

Značka Freedom představuje novou londýnskou dekorativní kosmetiku, která pečuje o krásu a přitažlivost žen. Jedinečným způsobem sestavuje produkty do speciálních kolekcí, setů a palet tak, aby spolu ladily a usnadňovaly líčení dívek a žen. Umožňuje tak vytvářet originální líčení, které ženy baví.

Kosmetika Freedom probouzí v ženách touhu se líbit a svobodně se rozhodovat o použití make-upu. Z každé ženy díky luxusnímu líčení vytvoří profesionála a každého profesionálního maskéra přemění v opravdového umělce.

Značka Freedom si zakládá na tom, že netestuje své výrobky na zvířatech, a to ani prostřednictvím zastupující firmy. Podtrhněte svou přirozenou ženskou krásu kosmetickými produkty od značky Freedom.