Freedom Far Away Collectionkosmetická sada I. pro ženy

4×
Freedom Far Away Collection kosmetická sada I. pro ženy
Freedom Far Away Collection kosmetická sada I. pro ženy
kosmetická sada I. pro ženy

Kód: DOM0132 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Far Away rtěnka 3,2 g + Sky-Walker rtěnka 3,2 g + Space Luxe rtěnka 3,2 g + Storm-Trooper rtěnka 3,2 g + The Sith rtěnka 3,2 g

Dárek pro vás
Stačí nakoupit výrobky značek Makeup Revolution, Revolution PRO, Makeup Obsession, Freedom, I Heart Revolution a Revolution Skincare alespoň za 699 Kč a jako dárek vám pošleme Mystery Bag plný produktů v hodnotě 700 Kč.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada

O značce Freedom

Značka Freedom představuje novou londýnskou dekorativní kosmetiku, která pečuje o krásu a přitažlivost žen. Jedinečným způsobem sestavuje produkty do speciálních kolekcí, setů a palet tak, aby spolu ladily a usnadňovaly líčení dívek a žen. Umožňuje tak vytvářet originální líčení, které ženy baví.

Kosmetika Freedom probouzí v ženách touhu se líbit a svobodně se rozhodovat o použití make-upu. Z každé ženy díky luxusnímu líčení vytvoří profesionála a každého profesionálního maskéra přemění v opravdového umělce.

Značka Freedom si zakládá na tom, že netestuje své výrobky na zvířatech, a to ani prostřednictvím zastupující firmy. Podtrhněte svou přirozenou ženskou krásu kosmetickými produkty od značky Freedom.

Recenze Freedom Far Away Collection