Freedom Duo Brow

pudr na obočí

Freedom Duo Brow pudr na obočí
odstín Blonde 2 g
168

Kód: DOM0131 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Freedom Duo Brow
odstín Blonde 2 g | 168

Popis kosmetiky Freedom Duo Brow

Pudr na obočí Freedom Duo Brow v šikovném duo provedení kombinuje odstín v jeho světlejším i tmavším tónu pro dosažení dokonale přirozeného a výrazného vzhledu obočí.

Vlastnosti:

  • oba tóny spolu dokonale ladí
  • tóny lze kombinovat pro dosažení požadované intenzity
  • pudrová textura splyne s pletí a poskytne přirozeně hustý vzhled obočí
  • dlouhotrvající složení zajistí dlouhou výdrž a odolnost

Jak aplikovat:
Naneste pomocí zkoseného štětečku na obočí. Tmavší tón aplikujte do obastí s řidšími chloupky, světlejším tónem vyplňte hustší oblasti obočí.

Vlastnosti

Barva
hnědá
Voděodolné
ne

O značce Freedom

Značka Freedom představuje novou londýnskou dekorativní kosmetiku, která pečuje o krásu a přitažlivost žen. Jedinečným způsobem sestavuje produkty do speciálních kolekcí, setů a palet tak, aby spolu ladily a usnadňovaly líčení dívek a žen. Umožňuje tak vytvářet originální líčení, které ženy baví.

Kosmetika Freedom probouzí v ženách touhu se líbit a svobodně se rozhodovat o použití make-upu. Z každé ženy díky luxusnímu líčení vytvoří profesionála a každého profesionálního maskéra přemění v opravdového umělce.

Značka Freedom si zakládá na tom, že netestuje své výrobky na zvířatech, a to ani prostřednictvím zastupující firmy. Podtrhněte svou přirozenou ženskou krásu kosmetickými produkty od značky Freedom.